Reklama
Rolnicy. Podlasie.

Rolnicy. Podlasie: Co wydarzy się w nowym odcinku?

Na Podlasiu jak zawsze praca wre: jedni zabezpieczają uprawy, inni naprawiają pojazdy, a jeszcze inni... próbują przełamać lęki i obawy. Jakie wyzwania czekają na gospodarzy z Podlasia? tego dowiedz się, oglądając nowy odcinek serialu dokumentalnego "Rolnicy.Podlasie" już w niedzielę, o godzinie 20 w telewizji FOKUS TV.

W Plutyczach Andrzejowi udaje się przezwyciężyć największy lęk. Mężczyzna jedzie do Bielska Podlaskiego i zostaje honorowym krwiodawcą. Przemek, zięć Gienka, z pomocą teścia, swoich dzieci i Jastrzębia układa chodnik prowadzący do domu. Andrzej rozdaje dzieciom czekoladę, którą otrzymał po oddaniu krwi. 

W Borowskich Ciborach Agnieszka przebiera ziemniaki do sadzenia. Bogdan wspomagany przez dzieci przypina konia do nowej bryczki. Później sprawdza na łące starą ambonę dla myśliwych. Ponieważ konstrukcja się trzyma, postanawia jej nie ścinać. W drodze powrotnej tnie i zabiera zwalone drzewo. 

Reklama

W Ciemnoszyjach Justyna przygotowuje ziarno kukurydzy na siew. Zaprawia je chili, by zabezpieczyć je przed dzikami. W tym czasie Łukasz wraz z synem kończą przygotowywać pole pod wysiewanie. Po skończonym sianiu Justyna wraz z pomocnikiem Dawidem rozpina na kukurydzianych polach kolorowe sznurki, które mają odstraszać żurawie.

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Interia jest patronem medialnym serialu. 

Oglądaj nowy sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20 - tylko w telewizji FOKUS TV.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: rolnicy program | Rolnicy. Podlasie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy