Rolnicy. Podlasie: Na przyjaciół zawsze można liczyć

W Laszkach Emilka, jej córka i babcia oglądają młode króliki. Laura bardzo lubi zwierzęta. Rolniczka podjęła decyzję o likwidacji plantacji truskawek, ponieważ już nie opłaca się ich uprawiać. Karol i Emilka uczą się obsługi nowej maszyny. Co jeszcze słychać u gospodarzy na Podlasiu? Tego dowiesz się, oglądając nowy odcinek serii dokumentalnej "Rolnicy. Podlasie", w niedzielę o godz. 20 w FOKUS.TV.

Co wydarzy się w nowym odcinku programu "Rolnicy.Podlasie"?
Co wydarzy się w nowym odcinku programu "Rolnicy.Podlasie"?materiały prasowe

W czasie siewów Andrzej potrzebuje ciągnika. Niestety, jego własny jest w naprawie. Rolnik może liczyć na pomoc Bogdana i Krzyśka. Panowie wraz z Gienkiem i Jastrzębiem dochodzą do wniosku, że ich praca nie jest szanowana w społeczeństwie. Rozmawiają też o życiu w mieście i wyborze ścieżki życiowej. Następnie rozpalają ognisko i przyrządzają ziemniaki.

W Laszkach Emilka, jej córka i babcia oglądają młode króliki. Laura bardzo lubi zwierzęta. Rolniczka podjęła decyzję o likwidacji plantacji truskawek, ponieważ już nie opłaca się ich uprawiać. Karol i Emilka uczą się obsługi nowej maszyny. W Bronowie Agnieszka, Jarek i Jerzy przygotowują ogiera na wystawę koni. Maciek przyjeżdża, by pomóc im zamontować okno nad wrotami w stajni.

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj nowy sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:00 - tylko w telewizji FOKUS TV

materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}