Reklama

Rolnicy. Podlasie.

Rolnicy. Podlasie: Nowe inwestycje

By gospodarstwo dobrze funkcjonowało, wymaga ciągłego rozwoju. Dobrze wiedzą o tym bohaterowie serii dokumentalnej "Rolnicy. Podlasie". Jakie inwestycje poczynili niedawno w swoich gospodarstwach? Tego dowiesz się, oglądając nowy odcinek serii dokumentalnej "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę, o godz. 20, w FOKUS TV.

Aby odwdzięczyć się pani Zinie za dynie na pasze dla zwierząt, Gienek i Jastrząb zamierzają jej zawieźć czerwone kartofle. Z workami wypełnionymi kartoflami udają się na przystanek PKS, ale autobus się nie pojawia, więc łapią stopa. Po dotarciu na miejsce robią stracha na wróble, aby zapobiec atakom na kury.

Bogdan i Agnieszka rozważają zakup od pana Wojtka elementów do zaprzęgu. Próbują ustalić cenę dogodną dla wszystkich. Transakcję przypieczętowują, racząc się alkoholem. Agnieszka i Jarek kupili niedawno rębak - maszynę do cięcia drewna, którego w ich gospodarstwie używa się jako opału. Sprzęt jest sprawny i szybki. Para jest zadowolona z inwestycji.

Reklama

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj nowy sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:15 - tylko w telewizji FOKUS TV.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: rolnicy program | Rolnicy. Podlasie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama