"Rolnicy.Podlasie": Co wydarzy się w nowym odcinku?

Co nowego słychać u bohaterów popularnej serii dokumentalnej, opowiadającej o życiu rolników na Podlasiu? O tym przekonasz się, oglądając najnowszy odcinek programu "Rolnicy.Podlasie", już w niedzielę, o godz. 20.15 w FOKUS.TV.

Co słychać u gospodarzy z Podlasia?
Co słychać u gospodarzy z Podlasia?materiały prasowe

W Plutyczach Andrzej, Gienek i Jastrząb wraz z Marcinem i Arturem z Moniek muszą usunąć drzewo z pola. Przeszkadza ono w pracach na polu. Panowie spierają się, jak należy to zrobić. Drzewo stawia opór i rolnicy potrzebują ciągnika. Gdy praca jest zakończona, odjeżdżają do domu.

Emilka z Laszek w towarzystwie babci wygania gęsi na dwór. Laurka się ich boi. Rolniczka i Karol nadzorują krycie kóz. Muszą też przetransportować siano na pastwisko, by dokarmić zwierzęta.

W Bronowie Agnieszka i Jarek postanowili zainwestować w wiercenie ujęcie wody, co jest konieczne dla pojenia inwentarza. Rolnicy obserwują przebieg pracy. Na czystą wodą będzie trzeba poczekać.

W piątym sezonie programu dokumentaliści powracają na Podlasie, aby sprawdzić, jak wiedzie się znanym wszystkim widzom bohaterom serii, m.in.: Emilce i Karolowi z Laszek, Tomkowi z Pokaniewa, rodzinie Bogdana mieszkającego w Borowskich Ciborach czy Gieniowi z Plutycz i jego bliskim. W ich życiu teraz wiele się dzieje. Szykują się poważne zmiany. Ich gospodarstwa się rozwijają, pojawiają się nowe zwierzęta. Rolnicy snują coraz śmielsze plany dotyczące ich pracy.

materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}