Reklama

Ślub i wesele

Trzy najmodniejsze duety kolorystyczne - trendy ślubne 2018

Trendy ślubne 2018 to obecnie najpopularniejszy temat dla panien młodych przyszłego sezonu. Dotyczy to nie tylko sukien ślubnych ale też całości pomysłu na wesele. Całość przygotowań i planów warto zacząć od wyborów kolorów przewodnich, od ich zestawień oraz dopasowania pomysłów do miejsca na wesele i jego charakteru.

Jakie kolory będą modne na ślub i wesele 2018? Jakie duety kolorystyczne pokochają panny młode 2018? Zobaczcie, może znajdziecie coś dla siebie.

1. Przydymiony róż z zielenią

To idealny wybór dla panien młodych kochających róż, ale podany w najpiękniejszej formie. Lekko przydymiony, lekko pobrudzony i rozbielony. To najlepsza strona różu. W duecie z zielenią czyni to zestawienie idealne dla każdej panny młodej - możliwości wariacji tego tandemu są nieograniczone. Od sukien dla druhen, po bukiet ślubny i dekoracje na stołach.

2. Głęboka czerwień z ''przykurzonym'' niebieskim

Niby jesienne kolory, ale po większym zastanowieniu to kolory na każdy sezon. Mają w sobie dużo elegancji i stylu. Charakterne i niebanalne. Może nie dla wszystkich na pierwszy rzut oka, ale przy bliższym poznaniu można się w tym duecie zakochać. Dużo możliwości form, dużo opcji wykorzystania.

Reklama

3. Pomarańcz vintage z brzoskwinią

Modne zestawienie kolorów 2018, czasem mieszane z szarością dla dodania większego szyku. Niebanalne, do wykorzystania w każdym stylu ślubnym: od opcji gipsy po wytworną elegancje - zależy w jakim towarzystwie. Mogą stanowić nie lada konkurencję dla różu i zieleni.

Tekst: Redakcja abcslubu.pl

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

abcslubu.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy