Reklama

Muniek Staszczyk o wylewie: "Tutaj mnie zachował szeryf, że tak powiem, żebym coś jeszcze zrobił na tym świecie". "Zbliżenia" - Alicja Resich

Gościem nowego odcinka videocastu Alicji Resich "Zbliżenia" jest Muniek Staszczyk — muzyk, wokalista, lider kultowego zespołu T.Love. W rozmowie z dziennikarką opowiedział m.in. o płycie "Hau! Hau!", wylewie, a także o swojej wierze i relacji z Bogiem.

Alicja Resich - "Zbliżenia": Muniek Staszczyk

"Zbliżenia" Alicji Resich to inspirujący goście i szczere rozmowy na osobiste tematy. W cyklu podcastów video osobowości ze świata kultury i show-biznesu dzielą się najważniejszymi doświadczeniami oraz ujawniają wartości i cechy, które doprowadziły je do obecnego miejsca w karierze i życiu. W nowym odcinku programu dziennikarka rozmawiała z Muńkiem Staszczykiem — muzykiem, wokalistą i liderem kultowego zespołu T.Love. W 2017 roku zespół zawiesił działalność, jednak w 2022 został ponownie reaktywowany z okazji 40-lecia jego istnienia.

Reklama

Muniek Staszczyk skończył niedawno 60 lat. Kilka lat temu przeszedł wylew, po którym szczęśliwie udało mu się wrócić do zdrowia. W zeszłym roku, po pięciu latach przerwy T.Love powrócił z nową płytą "Hau! Hau!". Album zdobył świetne recenzje, uzyskał status złotej płyty, a muzycy już od roku koncertują w ramach trasy. 

Zobacz również: Arkadiusz Jakubik o trudnym momencie w życiu. "Byłem wtedy w średniej kondycji"

Muniek Staszczyk o nowej płycie, wylewie: "Miłość do drugiego człowieka i dzielenie się było w nas zawsze"

Muniek Staszczyk w rozmowie z Alicją Resich opowiedział o najnowszej płycie zespołu. Dziennikarka zauważyła, że w nowych tekstach oprócz licznych refleksji możemy dostrzec wiele empatii i przyjaźni do bliźniego. 

Według artysty na treść nowych tekstów wpłynęły też jego przeżycia i pobyt w szpitalu związany z ciężkim wylewem. Przyznał, że otrzymał od ludzi wtedy wiele miłości, a widok na oddziale innych, czasem i dużo młodszych od niego osób, które próbowały powrócić do zdrowia, był dla niego ważną lekcją pokory. 

Zobacz również: Joanna Kołaczkowska o depresji: "Płakałam, potrafiłam płakać bardzo długo". "Zbliżenia" - Alicja Resich

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy