Reklama

Reklama

Magdalena Stępień u Katarzyny Zdanowicz. Strata dziecka - czy czas goi rany?

W najnowszym odcinku podcastu "Zdanowicz. Pomiędzy wersami" gościła Magdalena Stępień - modelka, mama Oliwierka, który w lipcu odszedł po długiej walce z chorobą. Dziennikarce Polsat News - Katarzynie Zdanowicz opowiedziała o tym, jak radzi sobie po tak ogromnej stracie, o hejcie, z którym przyszło się jej mierzyć, oraz jakie ma plany na przyszłość. Cały odcinek obejrzysz poniżej.

Magda Stępień o stracie dziecka: "Umiera cząstka ciebie. Cały świat się zawala

Magdalena Stępień zdobyła popularność dzięki programowi "Top Model" w którym brała udział. W mediach o modelce zrobiło się głośno podczas związku z Jakubem Rzeźniczakiem, który nie cieszył się dobrą opinią wśród kobiet. Związek pary zakończył się, kiedy Magda była w ósmym miesiącu ciąży z Oliwierem. Niedługo po tym mama Oliwierka usłyszała miażdżącą diagnozę - syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka okazał się mieć złośliwego raka wątroby. Kobieta postanowiła jednak walczyć o jego życie - założyła zbiórkę internetową, by podjąć się kosztownego leczenia w Izraelu. Niestety, roczny Oliwer zmarł 27 lipca tego roku. Trzy miesiące po tej tragedii Magdalena Stępień postanowiła opowiedzieć historię jego śmierci oraz żałoby Katarzynie Zdanowicz w podkascie "Zdanowicz. Pomiedzy wersami"

Reklama

Śmierć dziecka jest najtragiczniejszym wydarzeniem dla każdej matki. Czy o tak potężnej tragedii można zapomnieć i nauczyć się życ jak dawniej? Czy czas leczy rany? Magdalena Stępień twierdzi, że nie. 

Zobacz również: Oto prawdziwa cena emigracji. Podkast Katarzyny Zdanowicz - Helen Mazanova

"Nie wiem jakim trzeba być człowiekiem, żeby myśleć, że wydałam pieniądze ze zbiórki" - Magda Stępień o hejcie podczas leczenia Oliwierka

Bycie celebrytą wiąże się z ocenianiem przez opinię publiczną w każdej sytuacji - nawet podczas leczenia śmiertelnej choroby dziecka. Z hejtem w tak tragicznej sytuacji spotkała się również Magda Stępień. Media komentowały zasadność tworzenia zbiórki, internauci spierali się, czy leczenie w Izraelu jest sensowne, a hejterzy nadal snują spekulacje, na co kobieta wydała środki zebrane na leczenie małego Oliwierka. Magda Stępień wyznaje:

Opowiedziała również o najgorszym momencie podczas leczenia i śmierci Oliwiera:

Zobacz również: Tomasz Organek zapowiedział apostazję. To już kolejny znany twórca

Apel Magdy Stępień do rodziców umierających dzieci: "Wierzcie do końca, nie poddawajcie się"

Magda Stępień zaznacza, że chce pomagać innym rodzicom zmagającym się z niewyobrażalną stratą, jaką jest śmierć dziecka. Ma dla nich również ważne przesłanie. Zapytana przez Katarzynę Zdanowicz o to, co powiedziałaby innym w podobnej sytuacji, odpowiada:

Cały odcinek:

Zobacz również: Katarzyna Dowbor i Agnieszka Dygant szczerze o menopauzie: "Wiek to pojęcie względne"


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy