Reklama

Reklama

Razem dla zwierząt

Wyślij prezent dla bezdomnego psiaka lub kociaka!

W grudniu startuje świąteczna akcja #CharytatywnaChoinka, w której każdy z nas może zrobić prezent bezdomnemu zwierzakowi. Jak to działa? Wystarczy wybrać konkretnego psa lub kota, poznać jego potrzeby i wysłać mu prezent gwiazdkowy do schroniska. Pomyśl tylko, ile sprawisz radości!

Uroczyste rozpoczęcie akcji

4 grudnia 2019 r. w Pałacu na Wyspie w Łazienkach Królewskich w Warszawie odbędzie się gala inauguracyjna akcji #CharytatywnaChoinka. Część zamknięta wydarzenia rozpocznie się o godzinie 16.30 - organizatorzy wraz z zaprzyjaźnionymi gwiazdami, partnerami biznesowymi i zaproszonymi gośćmi będą ubierać pierwszą w tym roku #CharytatywnąChoinkę. Uczestnicy spotkania przygotują specjalne bombki, w których znajdą się zdjęcia zwierzaków oraz opis ich potrzeb i zawieszą je na choince.

Reklama

Od 5 grudnia odwiedzający Muzeum Łazienki Królewskie będą mogli zabierać charytatywne bombki do domu i przygotowywać świąteczne paczki dla bezdomnych zwierzaków.

Wydarzenie zwieńczy charytatywny koncert Marcina Sójki - zwycięzcy IX edycji programu "The Voice of Poland" i zdobywcy "Karolinki", czyli głównej nagrody publiczności na 56 KFPP w Opolu 2019. Występ artysty zostanie poprzedzony aukcją, której kontynuacja będzie miała miejsce online - w kanałach "Karmimy Psiaki". Towarzyszyć jej będzie promocja kalendarza charytatywnego Angeliki Wątor - złotej medalistki Igrzysk Europejskich w Baku. Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na specjalistyczną pomoc dla schronisk i ich podopiecznych.

Bilety można nabyć TUTAJ.

Jak kupić prezent dla bezdomniaka?

Karmimy psiaki - organizatorzy akcji #CharytatywnaChoinka, stawiają na pomoc celowaną, by odpowiedzieć na rzeczywiste potrzeby psów i kotów ze schroniska. Niech każdy zwierzak znajdzie w prezencie gwiazdkowym dokładnie to, czego potrzebuje!

Jak wybrać zwierzaka? Nic prostszego. Osoby z Warszawy od 5 grudnia mogą odwiedzać Muzeum Łazienki Królewskie i wybrać specjalną bombkę z #CharytatywnejChoinki. Są w nich zamknięte zdjęcia bezdomniaków, produkty, których potrzebują oraz adres schroniska, w którym przebywają. Na koniec wystarczy kupić i wysłać odpowiedni prezent. Można go też zostawić pod choinką.

Do akcji można włączyć się także online. Na stronie www.karmimypsiaki.pl/charytatywnachoinka udostępniono specjalne narzędzie, które umożliwia wysłanie gwiazdkowego prezentu wybranemu zwierzakowi. Wystarczy wybrać bezdomniaka na wirtualnej choince: po kliknięciu w bombkę z jego zdjęciem wyświetli się opis zwierzaka oraz specjalnie dla niego skompletowany koszyk: może to być karma, ubranko na zimę czy smakołyki. Sam zadecydujesz, co i w jakiej ilości chcesz kupić w prezencie. Paczka zostanie wysłana bezpośrednio do schroniska.

Poprzednia edycja zakończyła się sukcesem

Podczas poprzedniej edycji do schronisk trafiło niemal cztery tysiące paczek o łącznej wartości 150 tys. zł. Organizatorzy zebrali ponad cztery tony karmy i prawie trzy tysiące innych akcesoriów dla zwierząt, a jeden z bezdomnych psów znalazł nowy kochający dom. Czy w tym roku uda nam się ustanowić nowy rekord? Wszystko w naszych rękach!                                                                                                                       

INTERIA/materiały prasowe

Reklama