Reklama

Reklama

Ślub i wesele

Nowoczesna panna młoda - Black & White

Pomysł na kolejną sesję pojawił się z chęci stworzenia alternatywy dla tzw. klasycznej stylistyki ślubnej. Coraz częściej spotykam się z poszukiwaniem mniej konwencjonalnych aranżacji ślubnych wśród dziewcząt, więc postanowiłam wyjść tym oczekiwaniom naprzeciw.

Na sesję złożyło się kilka stylizacji, na początek pierwsza z nich. Witam w fascynującym świecie bieli i czerni!!

Prezentowane sukienki mogą być wykorzystane zarówno do ślubu, jak i na wieczorowe wyjście. Ważnym dodatkiem do sukni są kapelusze w stylu 'Lady Gaga' z niebanalnie upiętymi kokami w kształcie zwiniętych rogalików, które doskonale komponują się z całą stylizacją. Ten akcent powinien szczególnie trafić do pań podążających za najnowszymi trendami mody.

Reklama

Głównym elementem makijażu oczu został czarny eyeliner, użyty tradycjonalnie na górnej powiece oraz mniej konwencjonalnie na dolnej, asymetrycznie, jedynie w kąciku oka, co nadało ostrzejszego i bardziej artystycznego zarysu. Dodatkowym przełamaniem tradycyjnego, delikatnego ślubnego makijażu stało się użycie sztucznych rzęs. Usta delikatnie podkreśliłam w kolorze nude - to wersja na dzień natomiast w wersji wieczorowej intensywny kolor. Na koniec ostatni detal: paznokcie - Black&White oczywiście. Wersja 'white' do ślubu a wersja 'black' na wieczór - a może odwrotnie? Wybór zostawiam już Wam drogie czytelniczki. Kolejne sesje już wkrótce.

Makijaż i stylizacja fryzur: Ekspert abcslubu.pl - Beata Augustyniak

Fot. Joanna Czaczkowska

Stylizacja: Monika Jurczyk

Modelki: Ewa G. i Kasia K.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje