Reklama

Reklama

Doda randkuje

Gdy Nergal koncertował w USA, Doda (25) bawiła się z kolejnym wielbicielem. Zauroczony nią architekt zapewnił jej wieczór pełen wrażeń.

Tęskne wypatrywanie powrotu ukochanego zza Oceanu - to nie w stylu Dody. Piosenkarka wie, jak zaradzić samotności. Jej nowy partner Adam Darski, który zdobył serce gwiazdy na początku lata, wyjechał w trasę koncertową do USA.

"Mamy z Dodą utrudniony kontakt. Pozostaje internet i telefony. To dla mnie bardzo ciężka sprawa", żalił się lider zespołu Behemoth.

W tym samym czasie Dodzie nie brakowało rozrywek. Ani mężczyzn, gotowych je zapewnić. Na taką szansę czekał Dominik Drygas, od dawna zauroczony Dodą architekt wnętrz, który przez Nergala na pewien czas zszedł na dalszy plan. To z Drygasem Dorota świętowała udany występ na Sopot Hit Festiwal.

Reklama

Rajd po Warszawie

W jeden z sierpniowych wieczorów Dominik motorem przyjechał po Dodę. Włożyła kask i ruszyli w drogę. Najpierw wieczorny rajd po Warszawie, potem kino, po północy romantyczna kolacja... Przy stoliku pochylali się do siebie, śmiali się i szeptali. Tak trudno było im się rozstać, że po wyjściu z knajpy wybrali się jeszcze na przejażdżkę. Doda kocha szybką jazdę, przyjaciel dostarczył jej emocji. 15 sierpnia Nergal zagrał ostatni koncert w Stanach. Stęskniony wraca do Dody...

(D.M.)

Więcej informacji znajdziesz w najnowszym numerze magazynu o gwiazdach SHOW, w sprzedaży od 17 sierpnia

Show
Dowiedz się więcej na temat: USA | Adam Nergal Darski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje