Reklama

Reklama

Ofiary retuszu

Photoshop największym sprzymierzeńcem gwiazd? Niekoniecznie. Niektórym poważnie szkodzi!

Boska Marilyn Monroe śpiewała, że diamenty są najlepszymi przyjaciółmi dziewczyny. Cóż, w jej czasach nie było jeszcze Photoshopa, programu do obróbki komputerowej zdjęć. Dziś inna aktorka, Drew Barrymore, mawia: "Kiedy chcę ładniej wyglądać, nie idę do fryzjera czy kosmetyczki. Zamiast tego obrabiam swoje zdjęcie". Chcemy czy nie, Photoshop na dobre zagościł w naszym życiu. Trudno wyobrazić sobie sesję zdjęciową bez jego ingerencji. Zdarza się jednak, że "podrasowując" zdjęcie, graficy dają się ponieść fantazji albo... o czymś zapominają. Zobacz efekty!

Demi dostała ciało Anji


Nikt chyba nie ma wątpliwości, że Demi Moore (48) jest piękną i zgrabną kobietą. Więc po co na okładce magazynu "W" głowę Demi doklejono do ciała Anji Rubik (25)? Anja skwitowała sprawę śmiechem. Gorzej było z Demi, która się śmiertelnie obraziła...

Gdzie zniknął pępek Mischy?


Śliczna aktorka Mischa Barton (25) przecierała oczy ze zdumienia, oglądając własną sesję w jednym z popularnych magazynów. Okazało się, że na większości zdjęć wymazano jej pępek w Photoshopie! W jakim celu? Tego nie wie nikt. Ciekawe, komu i w czym przeszkadzał?

Po co Justinowi makijaż?


Do dziś nie wiadomo, czy ktoś celowo zakpił z Justina Biebera (17), czy faktycznie próbował go jedynie "podrasować". Faktem jest, że zdjęcie nastolatka w makijażu na okładce jednego z magazynów obiegło cały świat, a on sam stał się obiektem drwin.

Keira dostała nowy biust


"Bardzo lubię moje małe piersi i nie chcę mieć większych" - stwierdziła oburzona Keira Knightley (26), gdy zobaczyła plakat filmu "Król Artur" z jej udziałem. Na zdjęciu biust aktorki został powiększony co najmniej o dwa rozmiary! Keira wyznała, że takie sytuacje zdarzają się jej nader często. A przecież fani kochają gwiazdę nawet w rozmiarze zero...

Reklama

Justyna Kasprzak

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 11 kwietnia!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama