Reklama

Reklama

21 powodów, dla których nie warto być singlem

Wyobraźmy sobie zimowy wieczór. Temperatura spada 20 stopni poniżej zera. Padający śnieg zniechęca do wystawienia nosa za drzwi - poza tym przez powstałe zaspy nie da się wyjechać samochodem z garażu.

Z powodu złych warunków pogodowych nie działa ani telefon, ani Internet. Nawet radia i telewizora nie da się ustawić. Na dodatek nowy odtwarzacz DVD właśnie się popsuł, a w nocnej lampce, towarzyszącej nam podczas czytania przed snem, spaliła się żarówka. Jakie jest najlepsze wyjście z sytuacji? Odpowiedź jest prosta - druga osoba. Trzeba jeszcze wyobrazić sobie, że w kominku migocze ogień. Na stole czekają kieliszki, a wino chłodzi się właśnie w lodówce. Siadacie więc oboje na kanapie i wpatrując się w pomalowane szronem szyby, nie macie czasu na samotność. A to dopiero pierwszy powód, dla którego nie warto być singlem.

Reklama

• Dzień zaręczyn to tylko zapowiedź tego, co będzie później. Oświadczynowy pierścionek z brylantem zapewni Ci szczęście na nowej drodze życia. Teraz już wystarczy myśleć o czymś, niebieskim, białym, pożyczonym nowym i starym na dzień uroczystości weselnej.

• Dzień ślubu jest spełnieniem marzeń, które dziewczynom towarzyszą od dzieciństwa. Piękna suknia i welon dodadzą Ci blasku. Pełne podziwu i zachwytu spojrzenia sprawią, iż Twoja twarz będzie promieniowała radością, a partner u Twojego boku zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa. Wtedy właśnie zrozumiesz, dlaczego decyzja, by powiedzieć "tak", jest najlepszą decyzją w Twoim życiu.

• Pomyśl o podróży poślubnej. Piaszczysta plaża, lazurowe morze czy ośnieżone szczyty gór... romantyczne wieczory, zmysłowe noce i dni spędzane tylko we dwoje!

• Datę ślubu zapamiętasz na całe życie. Kolejne rocznice przypomną Ci o tym wydarzeniu i będą okazją do celebrowania trwałości Waszego związku. Już od pierwszych, papierowych aż po kolejne - srebrne, rubinowe czy złote gody dzień wesela będzie się wiązał ze wznoszeniem toastów za wszystkie lata przeżyte razem.

• Niezwykłych dni w ciągu roku będzie więcej. Kwiaty, podarki i czułości sprawią, że poczujesz się wyjątkowo chociażby w sylwestra, walentynki czy własne urodziny. Zamiast spędzać te uroczystości samotnie, będziesz dzielić się chwilami szczęścia z mężem. Poza tym... która kobieta nie lubi prezentów!

• Przyjemnie jest obudzić się u boku ukochanego mężczyzny. To właśnie on może przynieść Ci śniadanie do łóżka. Świeżo zaparzona kawa, chrupiące bułeczki, a do tego czerwona róża i pocałunek na powitanie wróżą dobry dzień.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje