Reklama

Reklama

5 typów kobiet, których unikają faceci

Nie lubisz facetów łysych albo z wąsami? Sprawdź, jakich kobiet nie lubią faceci.

Mądrala

Oczywiście nie chodzi o kobiety, które mają swoje zdanie, można z nimi porozmawiać na każdy temat, a na randce nie siedzą milczące z przylepionym uśmiechem. Takie kobiety mężczyźni doceniają i lubią przebywać w ich towarzystwie. Jednak doskonale wyczuwają różnicę między kobietą inteligentną a przemądrzałą, która zawsze będzie chciała postawić na swoim i uwielbia dawać do zrozumienia, że inni są gorsi. Takich kobiet faceci unikają.

Materialistka

Jeśli mężczyzna jest zainteresowany kobietą, to naturalne, że kupuje jej kwiaty, drobne prezenty, zaprasza do kina czy restauracji. Ale dosyć szybko się zorientuje, jeśli kobiecie zależy na jego portfelu a nie na nim samym. Bycie czyimś sponsorem nie ma nic wspólnego z chęcią zbudowanie trwałego związku, chyba, że od początku znajomości był to jasno określony układ: on płaci, ona się odwdzięcza.

Reklama

Ona ma zawsze rację

Jeśli kobieta jest ekspertem w jakiejś dziedzinie, to mówiąc na "swój" temat przeważnie zawsze ma rację. Chodzi raczej o dziewczyny, które z uporem maniaka bronią swojego zdania i nie chcą nawet wziąć pod uwagę opinii innych, przekonane o swojej racji. Wielu facetów nie chce się wiązać z takimi kobietami, choćby były niesamowicie atrakcyjne.

Zaborcza

Nikt z nas nie lubi być nieustannie kontrolowany. Jeśli wciąż wpisujesz na jego Facebookowej tablicy miłosne wyznania, on najzwyczajniej w świcie może się poczuć osaczony. Postaraj się, nawet jeśli jesteś bardzo zazdrosna o swojego faceta, nie dociekać, czemu przyszedł do domu pół godziny później. Daj mu odrobinę od siebie odpocząć, zatęsknić - to tylko dobrze zrobi waszemu związkowi.

Ona chce się pocieszyć

Ten typ kobiety jest najtrudniejszy do rozpoznania na pierwszy rzut oka, ale po kilku spotkaniach, faceci się orientują, że są tylko pocieszeniem po zakończonym związku. Faceci doskonale wiedzą, że z taką dziewczyną można się spotkać ale nie będą próbowali tworzyć z nią trwałej relacji, dopóki ona nie upora się ze swoim poprzednim związkiem.

Intimate Medicine

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy