Reklama

Reklama

Czy mężczyzna może być wierny?

Zdrada musi się obowiązkowo pojawić w każdym serialu, nie może się też bez niej obyć żadna romantyczna powieść. Lubimy o niej czytać, ale na myśl, że to właśnie nasz partner mógłby się jej dopuścić oblewa nas zimny pot.

Czy mężczyzna może być wierny, a jeżeli tak to jak takiego znaleźć, rozpoznać i rozkochać w sobie - to problemy z top-listy kobiecych dyskusji. Chociaż panie od lat łamią głowy nad tym zagadnieniem zadowalających efektów wciąż brak. Ponoć ostatnio niemieckie badania dowiodły, że mężczyźni z lekką nadwagą są mniej skłonni do skoków w bok, ale jakoś mimo to tłusty brzuszek nie stał się symbolem kobiecych marzeń i nieodłącznym atrybutem pożądanego mężczyzny. Może więc wcale aż tak nie zależy nam na męskiej wierności? Może wolimy być jedną z owieczek w haremie super-samca?

Rzut oka na życie seksualne idoli popkultury pozwala przypuszczać, że coś w tym jest.
Z pewnością są też panie, które nie maja najmniejszego zamiaru być jedną z wielu - przeciwnie same wolą skompletować stadko oddanych kochanków. Bo przecież zdrada to nie jest wyłącznie męska specjalność. Bez względu na to czy zdradzamy, czy same jesteśmy zdradzane, problem pojawia się gdy zdrada wyjdzie na jaw. Wybaczać? Nie wybaczać? Czy można było wcześniej zauważyć symptomy? Problem zdrady wymaga dokładniejszego opracowania dlatego razem z magazynem "Men's Health" zapraszamy was do wypełnienia ankiety, a także podzielenia się swoimi historiami i refleksjami.

Reklama

Opracowanie wyników znajdziecie w magazynie "Men's Health".

Tutaj ankieta magazynu "Men's Health" - liczymy na Wasze opinie!

Opisz historię swojej zdrady - czekamy na listy!

Dowiedz się więcej na temat: zdrada

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje