Reklama

Reklama

Czy on mnie lubi?

Czasami mężczyźni są bardzo tajemniczy. Dlatego często nie masz pewności, czy on cię lubi. Przeczytaj, jak rozpoznać faceta, który jest tobą zainteresowany.

Jesteś na bardzo miłej randce, ale wciąż nie masz pewności, czy on naprawdę cię lubi i umówi się z tobą ponownie. Pod koniec spotkania nie próbuje cię pocałować, więc zaczynasz się naprawdę martwić. Naucz się odczytywać mowę ciała, a bez trudu odgadniesz, jaki jest jego stosunek do ciebie.

Patrzy głęboko w twoje oczy

Nie od dzisiaj wiadomo, że lubimy patrzyć na osoby, które według nas są atrakcyjne. Jeżeli podczas randki mężczyzna patrzy ci głęboko w oczy, to z pewnością jest to pozytywny znak. Z drugiej strony unikanie spojrzenia  może być oznaką niskiego poczucia własnej wartości lub braku zainteresowania twoją osobą. Jeżeli on ciągle patrzy na inne kobiety i szuka znajomych twarzy, to powinnaś o nim jak najszybciej zapomnieć. On nie tylko nie jest tobą zainteresowany, ale w dodatku zachowuje się niegrzecznie.

Reklama

Słucha z uwagą

Kobiety nie lubią nudnych konwersacji, które donikąd nie prowadzą, zaś mężczyźni je uwielbiają. Jeśli on słucha twoich skarg na współpracowników i narzekania na brak ubrań w szafie, to z pewnością jest to dobry znak. Musi cię lubić, skoro wysłuchuje niezbyt interesujących monologów.

Ale pamiętaj, nie bądź niegrzeczna i zamiast cały czas mówić, posłuchaj, co on ma do powiedzenia. Mężczyźni uwielbiają kobiety, które potrafią słuchać. Podczas rozmowy nie rozglądaj się, ale patrz mu prosto w oczy. Nie zapominaj o uśmiechu!

Akceptuje twoich przyjaciół

Wszyscy wiemy jak trudno jest nawiązać dobre relacje z innymi, powinnaś więc docenić jego próby zaprzyjaźnienia się z twoimi znajomymi. Dla niego to obcy ludzie i być może wcale nie interesuje go to, co mają do powiedzenia. Jeśli słucha ich z uwagą, z pewnością stara się zrobić na tobie wrażenie.

Prawi ci komplementy

Mężczyźni zazwyczaj nie zwracają uwagi na takie rzeczy jak nowa fryzura czy sukienka partnerki. Jeżeli twój chłopak prawie cały czas mówi ci coś miłego, to jest to znak, że chce ci się przypodobać.  Nie załamuj się, gdy nie mówi ci komplementów! Niektórzy mężczyźni po prostu tego nie potrafią.

Razem z tobą ogląda komedie romantyczne

Gdyby powiedział ci prawdę, to prawdopodobnie dowiedziałabyś się, że nienawidzi ckliwych komedii romantycznych. A jednak z jakiegoś powodu jest skłonny pocierpieć oglądając tego typu filmy! Jakby tego było mało, udaje, że lubi wszystkie zwroty akcji i szczęśliwe zakończenia. Wciąż masz wątpliwości? Skoro twój facet poświęca się tak bardzo, z pewnością cię uwielbia!

Intimate Medicine
Dowiedz się więcej na temat: znak | oczy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy