Reklama

Reklama

Flirt - swoista gra wstępna

Czym jest to "coś", co sprawia, że oni tracą dla nas głowę? To sygnały, które same im wysyłamy. Nie wierzysz - przekonaj się!

Gesty

Dotknij swoich ust - Pocieranie palcem środkowej części górnej wargi świadczy o pragnieniu pocałowania kogoś lub przytulenia się. Często, gdy ktoś ci się podoba, czujesz w tym miejscu lekkie swędzenie i robisz to mimo woli!

Odgarnij włosy - Nie każde dotknięcie włosów jest gestem uwodzenia. Ale np. delikatnie odgarnięcie ich za uszy - tak. Nie nawijaj kosmyka włosów na palec. To teatralne i tandetne.

Spojrzenia i uśmiech

Patrz mu w oczy - Nie spuszczaj wzroku, bo partner poczuje się zignorowany. Spoglądając na kogoś, okazujemy mu zainteresowanie. A gdy patrzymy komuś prosto w oczy, nasze źrenice się powiększają i wyjawiamy mu nasze pragnienia - bezwiednie, bez kontroli. Pożądanie wypisane w twoich oczach obudzi w nim namiętność!

Reklama

Zerknij na jego usta - Spojrzenie to "wabik". Pozwala dwojgu ludziom porozumiewać się bez słów. Patrząc na jego usta, wysyłasz sygnał erotyczny. Spotęgujesz go, gdy dodatkowo przygryziesz dolną wargę. Faceci to uwielbiają! Jeśli ktoś nas naprawdę kręci, robimy takie rzeczy nieświadomie i poprzez ten niezwykły dialog zbliżamy się.

Uśmiechaj się - Pogodna twarz przyciąga wzrok i budzi sympatię. Nie zatykaj ust dłonią, gdy się śmiejesz! Słynnego błysku w oku wprawdzie nie można się nauczyć, ale natura pracuje na twoją korzyść. Gdy jesteś oczarowana facetem, twoje oczy wilgotnieją i stają się bardziej promienne.

Zapach

Używaj perfum, ale... ostrożnie! Mogą one zakłócić wzajemne poznawanie naszych naturalnych zapachów, a te są najważniejsze. Woń to impuls: zachęca do dalszej zabawy lub... zniechęca. Zapachy to jeden z najsilniejszych bodźców erotycznych!

Zaufaj afrodyzjakom - Są zapachy, które działają na facetów erotycznie.To np. wanilia, ylang ylang, kardamon, cynamon. Sprawdź, czy są składnikiem twoich perfum.

Mowa ciała

Zachowaj otwartą postawę. Świadczy ona o otwartości na drugiego człowieka. Nie kul wiec ramion, nie krzyżuj rąk, nie zaciskaj dłoni. Trzymając ręce za plecami też wyrażasz niechęć do dalszego kontaktu i pragnienie odejścia. Uważaj, partner intuicyjnie rozpoznaje znaki wysyłane przez twoje ciało!

Przechyl głowę - Psychologowie zajmujący się mową ciała twierdzą, że odsłanianie karku i eksponowanie szyi to oznaka... uległości. A to działa na facetów jak magnes.

Załóż nogę na nogę - Sygnalizujesz, że czujesz się swobodnie i jesteś pewna swojej kobiecości.

• Przyciągnij wzrok - Kładąc rękę na określonej części swego ciała, przyciągasz spojrzenie partnera na strefę, której dotykasz. Np. głaskanie ramienia to znak, że chcesz być przytulona.

Ton głosu

Mów nisko i cicho - Piskliwy cienki głosik (tzw. pieszczenie się) lub podniesiony głos są irytujące - nie seksowne! Mówiąc z przepony, obniżając ton głosu, brzmisz bardziej zmysłowo i wysyłasz mu sygnał: podobasz mi się.

Dobieraj słowa - Mów wolno, spokojnie, pewnie i wyraźnie. Czasem zawieś głos. Daj mu do zrozumienia, by podjął temat. Będziesz bardziej intrygująca. Pomyśl: czy sama potraktowałabyś poważnie faceta, który nawija jak katarynka? Mówiąc zbyt szybko i nie dając mu dojść do słowa rozpaczliwie komunikujesz: oby tylko nie stracił mną zainteresowania!

Agnieszka Wilewska

Świat kobiety
Dowiedz się więcej na temat: flirt | gra wstępna | seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje