Reklama

Jaki jest idealny mężczyzna?

Wiele lat badań poświęcili amerykańscy naukowcy, by ustalić, jaki jest zdaniem kobiet ideał mężczyzny. Jak się okazało, wcale nie bez znaczenia jest wygląd, ale równie ważne są takie cechy jak wierność, hojność i poczucie bezpieczeństwa przy jego boku.

Nawet, jeśli nadal istnieją kobiety, które twierdzą, że najważniejsze jest to, co kryje się wewnątrz człowieka, okazuje się, że płeć piękna tak samo zwraca uwagę na wygląd jak mężczyźni. Nic zresztą dziwnego, przecież właśnie pierwsze wrażenie ma najważniejsze znaczenie w budowaniu uczuć.


Bez szans są mężczyźni, którzy kompletnie nie dbają o swój wygląd i nie zwracają uwagi na to, co na siebie wkładają. Ważne jest, by mężczyzna był szarmancki, ale i by próbował czasami postawić się w roli kobiety. Komplementy mają być wyłącznie szczere, a i słowa krytyki czasami są mile widziane. Nudni są ci, którzy do życia podchodzą poważnie i nie potrafią w każdej sytuacji rozładować atmosfery. Poczucie humoru to także ważna cecha.

Reklama

Wierność to coś, co jest także bardzo istotne. To, jak się okazuje bardzo deficytowa cecha, a niezwykle istotna. Coraz częściej jednak kobiety są w stanie wybaczyć zdradę. Jak jednak później mówią - ich zaufanie mocno ucierpiało. Kobiety zwracają także uwagę na szczodrość swojej drugiej połówki. Ważne jest dla nich, by mężczyzna nie szczędził pieniędzy na to, by było im dobrze. Prawdziwym skarbem są ci, którzy od czasu do czasu zaproszą na kolację, czy przyniosą do domu bez okazji bukiet kwiatów.

Nie ulega zmianom, że kobiety chcą u boku swego partnera czuć się przede wszystkim bezpiecznie. To on ma dbać o to, by płeć piękna nie musiała się o nic martwić. Bez znaczenia, co się wydarzy, ma zawsze być tym, który znajduje odpowiednie rozwiązanie i kontroluje sytuację.

Co za tym idzie - mężczyzna powinien być bohaterem. Ci, którzy nie mają pomysłu na przyszłość i poddają się przy pierwszej lepszej okazji, nie mają żadnych szans. Poza tym kobiety szukają kogoś, kogo mogłyby podziwiać. Musi być zatem odważny.

Mimo wszystko kobiety doskonale zdają sobie sprawę z tego, że idealny mężczyzna nie istnieje, a to wszystko są tylko marzenia. Przy szukaniu partnera chodzi przede wszystkim o to, by postawić jakieś priorytety, a kobiety doskonale o tym wiedzą.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: mężczyźni | idealny mężczyzna | zadbany mężczyzna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy