Reklama

Jaki typ mężczyzn preferują kobiety?

Samodzielne kobiety, nierzadko zajmujące kierownicze stanowiska, nie szukają już zniewieściałych, metroseksualnych mężczyzn. W swoich partnerach poszukują siły, oparcia i przede wszystkim... testosteronu!

Większość mężczyzn obecnie nie akceptuje już odgrywania roli wymuskanego strojnisia. Na czasie jest typowo męski wygląd, zajęcia oraz sporty typu baseball, piłka nożna. Większość mężczyzn przyznaje, że najważniejsza jest dla nich ich rodzina.

Nowy typ mężczyzny badacze nazwali "heteropolitan" (z greckiego: héteros - różny i polýs - liczny). - Nowy mężczyzna to bardzo "interesująca mieszanka" - łączy męski wygląd, siłę, kulturalne zachowanie, sukces zawodowy i dbałość o rodzinę.

Z jakimi jeszcze mężczyznami możesz spotkać się na co dzień? Zapraszamy do lektury!

Reklama

Piotruś Pan, czyli wieczny chłopiec

To radosny pełen pomysłów mężczyzna, przy którym żadna kobieta nie będzie się nudzić. Tryska energią, jest spontaniczny, pomysłowy tylko... No właśnie, zawsze jest jakieś "ale" - życiowa maksyma tego mężczyzny to "carpe diem". Kobiety, które myślą poważnie o przyszłości, poszukują stabilizacji i dojrzałego podejścia do problemów mogą zawieść się na "wiecznym chłopcu".

"Przystojny jestem", czyli typ narcystyczny

To mężczyzna, który dba bardziej o siebie niż o swoja partnerkę, inaczej nazywany typem metroseksualnym. Inwestuje nie tylko w rozwój własnych umiejętności, predyspozycji zawodowych ale przede wszystkim w swój wygląd i styl ubierania. Najczęściej spotkasz go przed lustrem w łazience, gdzie właśnie używa twojego podkładu. Zamiast kwiatów dla ciebie licz się z tym, że typ narcystyczny przeznaczy te pieniądze na kosmetyczny zabieg na swoją twarz.

Samiec alfa - typ władczy

Inaczej nazywany typem macho. Wyglądem przypomina napakowanego osiłka, który wyznaję zasadę "facet musi być facetem a ty kobieto podaj mi obiad". To przedstawiciel typowo patrchialnego typu rodziny, gdzie mężczyzna łoży na dom i ma decydujące zdanie. Rola kobiety sprowadza się często do osoby spełniającej jego zachcianki.

Maminsynek, czyli "nie ma jak u mamy"

Zanim zwiążesz się z tym typem mężczyzny - poznaj jego matkę. Będziesz zawsze porównywana do niej, więc dobrze się przyjrzyj do jakiej rodziny wchodzisz. Związek z maminsynkiem jest bardzo trudny, wymaga wielu wyrzeczeń i ciągłego ustępowania w najważniejszych decyzjach racjom mamy. I najważniejsze - nigdy nie dorównasz jego mamie.

Ofiara losu, czyt.: "znowu w życiu mi nie wyszło"

To mężczyzna, któremu podejmowanie jakiejkolwiek decyzji sprawia ogromną trudność. Ciebie będzie uważał za największe szczęście, jakie go spotkało. Ale uważaj - jednocześnie będziesz pełniła rolę powierniczki jego wszystkich zmartwień, matki, opiekunki i szefa. Nie licz na pomoc i wsparcie z jego strony. To ty w tym związku nosisz spodnie.

Mężczyzna - ideał

Nie ma tutaj zasady, jaki powinien być ten idealny typ. Każda z nas nosi taki ideał w głowie. Dla jednych z nas liczy się wrażliwość, troska, opiekuńczość. Inne cenią w mężczyznach siłę, opanowanie i przedsiębiorczość. Dla niektórych ważne są wartości rodzinne i wiara. Najważniejsze jednak abyś przy takim mężczyźnie czuła się kochana i miała to poczucie, że każda spędzona z nim minuta nie jest stracona.

Justyna Tokajuk

zdronet
Dowiedz się więcej na temat: związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy