Reklama

Reklama

Letni oręż kobiety

Lato sprzyja uwodzeniu. Odsłaniasz to, co w inne dni roku jest ubrane i niedostępne dla obcych spojrzeń. Obok opalonych, skąpo odzianych ciał, żaden mężczyzna nie przejdzie obojętnie. Jeszcze kilka kobiecych sztuczek, zmysłowych dodatków i każdy facet jest Twój. Przynajmniej do końca lata.

Duże dekolty

Reklama

Jak magnes działa na facetów duży dekolt, niezależnie od tego jaki rozmiar piersi odsłania. Niezakryte plecy i ramiona też są u panów w cenie.

Jak najkrócej

Minimalne długości robią u panów maksymalne wrażenie. Nosimy bardzo krótkie spódnice i bardzo krótkie szorty.

Stringi

W męskim przekonaniu powinny na dobre zdetronizować figi. No bo jak tu oprzeć się sznureczkom na biodrach, wyłaniającym się spod spodni czy spódnicy. Należy tylko często po coś się schylać albo po coś sięgać.

Bez bielizny

Wiele kobiet robi sobie latem urlop od stanika nie tylko dla własnej wygody czy z powodu upału. Na nieskrępowany biust, falujący przy stawianiu kolejnych kroków zapatrzy się niejeden mężczyzna. Coraz więcej pań przyznaje się równieź otwarcie do tego, że latem nie wkłada nic pod spód również na dole. Opięte lub przezroczyste spodnie, sukienki czy spódnice, zdradzające nieobecność fig, to "broń ciężkiego kalibru".

Przezroczyście

Szyfony, siatki, ażury, a więc to, co zasłania tylko pozornie, ma wielu zwolenników. Mocną bronią są też ulubione lny, zwłaszcza te cienkie - wystarczy stanąć pod światło, a już widać na przykład zarys nóg czy biustu.

Sznureczki, zameczki

Wszystko, co jednym pociągnięciem da się rozwiązać lub rozsunąć, "podnosi temperaturę". O ile nie wszyscy mężczyźni przepadają za guzikami czy haftkami, o tyle przeciwko zamkom i sznureczkom nie zgłaszają żadnych pretensji. Widok takiego zapięcia jest bardzo nęcący i wiele obiecujący.

Bose stopy

Bose stopy na wielu panów działają bardzo podniecająco. Nie musisz się jednak aż tak poświęcać i paradować na bosaka po ulicy - wystarczy, że założysz na stopy jedynie klapki-japonki, szpilki z cieniutkimi paseczkami albo sandały z cienkiego rzemyka. Mile widziane dla męskiego oka są również kostki i łydki omotane cienkimi paskami.

Odsłonięty pępek

Nie muszisz od razu wykonywać tańca brzucha, ale odsłonić go - czemu nie! Zadbany (nieotłuszczony!) pasek nagiego ciała pomiędzy spodniami lub spódnicą o topem budzi męskie zmysły.

Zapach

Pod wpływem wysokich temperatur pachniemy bardziej intensywnie. Perfumujemy piersi, kark, nadgarstki, zagłębienia kolan, pachwiny. Zapachy bardzo dobrze wchłaniają w siebie włosy poruszające się przy każdym ruchu. Wystarczy skropić je perfumami przeznaczonymi do włosów. Jeśli nie masz takich, to swoją ulubioną wodą toaletową spryskaj szczotkę tuż przed uczesaniem się albo chusteczkę, z której zrobisz opaskę na włosy.

Opalenizna

Choć coraz częściej mówi się, że jest niezdrowa i niemodna, to opalenizna wciąż się mężczyznom podoba. Faceci lubią brąz na kobiecych ciałach. Przy bliższym obcowaniu podnieca ich odkrywanie miejsc, które były zasłonięte przed słońcem i teraz kontrastują z opaloną skórą.

Biżuteria

Na facetów działa przede wszystkim biżuteria w nietypowych miejscach - pierścionki na palcach u stóp, łańcuszek na kostce lub zwisający luźno na biodrach, bransoleta wyciągnięta wysoko do góry na ramieniu, świecidełka w pępku. Naszyjnik ginący gdzieś między piersiami to również jest to. Niektórzy "miękną" na widok rzemyków lub drewnianych koralików na przegubach dłoni. Głowę stracą na pewno, gdy ujrzą cię w bardzo modnym w tym sezonie dużym naszyjniku zastępującym górę od stroju kąpielowego.

Tatuaż

Najlepiej, żeby był niewielki, oryginalny i widoczny dla oka dopiero wtedy, gdy przy gwałtowniejszym ruchu czy mocniejszym wietrze odsłoni go bielizna. Taki znak szczególny nisko na biodrach, na łopatce, wysoko na udzie utrwali Mu się z pewnością w pamięci i nie pozwoli o tobie zapomnieć.

Zobacz również naszą ankietę o tym, co przyciąga męski wzrok latem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje