Reklama

Reklama

Magnes na panów

Kobiety, które są u szczytu swych możliwości rozrodczych wyglądają pięknie i zachwycająco. Zwykle ubierają się bardziej prowokująco i krzykliwie, ale też nie muszą się specjalnie starać, by zwrócić na siebie uwagę - sama natura sprawia, że wyróżniają się z tłumu.

Skóra pań jest w tym czasie jaśniejsza, gładsza, włosy bardziej błyszczące, wargi wypełniają się i przybierają filuterny niekiedy wyraz, oczy są większe, bardziej otwarte i zachęcające, pojawia się nawet nowy zapach.

Reklama

Do takich wniosków doszło grono naukowców z uniwersytetu w Newcastle. Grupa badawcza pod kierownictwem dra Craiga Robertsa przeanalizowała po dwa zdjęcia kobiet w wieku od 19 do 33 lat, jedno zrobione w czasie płodnym, drugie - poza tym okresem.

Do eksperymentu zaproszono też 130 panów i 131 pań, by porównawszy zdjęcia, wskazały tę bardziej atrakcyjną postać. Zdecydowaną większość stanowiły zdjęcia wykonane w okresie wysokiej płodności kobiet.

Chcesz wyglądać bardziej atrakcyjnie? Udawaj, że jesteś w okresie płodnym. Jest na to kilka sprawdzonych sposobów...

1. Szanuj swą skórę i traktuj ją z łagodnością, używaj maseczek, peelingów, korzystaj z dobrodziejstw sauny.

2. Zmywaj makijaż przed snem, codziennie nawilżaj skórę i pamiętaj, by dostarczać organizmowi odpowiednią ilość wody.

3. Spraw sobie nowy zapach, którym się będziesz wyróżniać z otoczenia. Niech będzie zdecydowanie różny od tych, do których zdążyłaś już przywyknąć i ty, i twoje najbliższe otoczenie.

4. Zwilżaj usta, nasmaruj je pomadką, gdyż suche usta nigdy nie były w cenie. Jeśli to dla ciebie nie za duża awangarda, wypróbuj nadać im zaskakującą, niecodzienną barwę.

5. Spraw, by twe włosy były lśniące, miękkie w dotyku. To, co nosisz na głowie, jest niczym wizytówka. Używki, balsamy to specyfiki, które na stałe powinny zająć miejsce na półce w twojej łazience.

6. Możesz się też dobyć na zmianę koloru oczu, na rynku dostępne są różnorodne barwne soczewki i by je sobie sprawić, niekoniecznie musisz się legitymować receptą od twego okulisty.

Dowiedz się więcej na temat: włosy | magnes

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje