Reklama

Reklama

Mój facet randkuje

Niedawno odkryłam, że mój chłopak korzysta z portali randkowych. Cały świat mi się zawalił.

Myślałam, że jesteśmy fajna parą. Dogadujemy się, lubimy razem spędzać czas choć każde z nas ma dużą swobodę, np. spotykamy się ze swoimi znajomymi bez towarzystwa partnera. Wydawało mi się, że wszystko jest ok.

Jakiś czas temu, będąc u mojego chłopaka, odkryłam, że on umawia się z innymi dziewczynami na portalu randkowym. Poczułam się oszukana i upokorzona. Wybiegłam z jego domu zapłakana, nie chciałam słuchać jego tłumaczeń, nie chcę się na razie w ogóle z nim spotykać. Dla mnie to po prostu zdrada.

Przyjaciółka próbowała mi wytłumaczyć, że tak naprawdę nic się nie stało, że przecież nadal jest MOIM chłopakiem. Nie przekonują mnie te tłumaczenia, to przecież taka sama zdrada jak inne. Nie wiem, jak długo Piotrek mnie oszukiwał, nie wiem też dlaczego. Nie chcę teraz z nim rozmawiać, muszę sobie to wszystko jakoś poukładać, ale nie wiem jak. Z jednej strony jestem w nim zakochana, to naprawdę fajny chłopak, z drugiej jednak strony potraktował mnie okropnie, zabawił się moimi uczuciami. Ja nasz związek traktowałam poważnie, on najwyraźniej nie.

Reklama

Nie wiem, jak teraz postąpić. Przyjaciółka namawia mnie, by mu przebaczyć ale ja boję się, że on nadal będzie mnie oszukiwał, chyba straciłam do niego zaufanie. Poza tym teraz wydaje mi się, że po prostu nie było mu ze mną fajnie, dlatego szukał czegoś innego.

Nie wiem, jak się w tym wszystkim odnaleźć. Pomóżcie, poradźcie coś.

Majka

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: chłopak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy