Najbardziej romantyczna wśród wszystkich cyfr numerologii. Ma szczęście w miłości

Według numerologii, osoby, którym patronuje konkretna cyfra numerologiczna charakteryzują się specyficznymi cechami charakteru oraz podejściem do tak kluczowych spraw jak miłość, rodzina i przyjaźń. Numerologiczna szóstka ma na tym polu spore sukcesy - jest oddana i lojalna w przyjaźni i ma ogromnie szczęście w miłości.

Numerologiczna szóstka ma wielkie szczęście w miłości
Numerologiczna szóstka ma wielkie szczęście w miłości 123RF/PICSEL

Ta numerologiczna cyfra ma wielkie szczęście w miłości. Oto jej sekret

Numerologiczna szóstka jest wyjątkowo opiekuńcza, empatyczna i oddana. Uwielbia okazywać miłość, jest troskliwa i sprawiedliwa, a priorytetem w życiu jest dla niej rodzina. To sprawia, że większość ludzi czuje się w jej towarzystwie wyjątkowo dobrze i komfortowo. Wibracje rządzące numerologiczną szóstką pozytywnie wpływają na pozostałe cyfry i w magiczny wręcz sposób przyciągają je do niej.

Szóstka jest w stanie poświęcić dla miłości naprawdę sporo i odważnie "idzie na całość". Czasem może podejmować niepotrzebne i niebezpieczne ryzyko, ale zazwyczaj i tak spada "na cztery łapy" i unika poważniejszych miłosnych zawodów. Jest dojrzała i choć nieobce są jej porywy serca, to zawsze dopuszcza do głosu rozsądek i "kocha z głową".

UWAGA: Może się zdarzyć, że szóstka nie uniknie błędów i zbyt mocno zaangażuje się w ryzykowną relację. Może wtedy zostać zdominowana i zbyt mocno poświęcić się ukochanej osobie i rodzinie, co sprawi, że z biegiem czasu może wejść w rolę ofiary. W większości przypadków jednak właściwie wybiera swój obiekt westchnień i jest w stanie stworzyć szczęśliwy związek na długie lata.

Zobacz również: 

Tak działa mechanizm "zajadania" stresu. Nowe ustalenia australijskich naukowców Newseria Lifestyle
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas