Reklama

Reklama

Problem: Czy walczyć o miłość?

Wczoraj rozstaliśmy się z moim chłopakiem. Byliśmy razem ponad rok a wcześniej znaliśmy się 5 lat.

Na początku było nam ze sobą cudownie, ale było zbyt pięknie, żeby było prawdziwie. Kłóciliśmy się bardzo często począwszy od błahych spraw, skończywszy na tym, że się źle wobec siebie zachowujemy.

Mimo, że było źle miedzy nami, byliśmy nadal razem. Bo.... właśnie kochaliśmy się i nadal się kochamy. Ale rozstaliśmy się, bo sprawy wyszły za daleko, przez nasze kłótnie strasznie się raniliśmy. Przestaliśmy się szanować, robiliśmy sobie coraz gorsze rzeczy. Postanowiliśmy, że będzie lepiej jak nie będziemy razem, mimo tego, że się kochamy i to bardzo. Na tym polega mój problem - czy mam walczyć o moją miłość, o naszą miłość? Czy jeszcze da się uratować nasz związek mimo tylu cierpień? Czy mam walczyć? Czy lepiej nie ranić siebie i mojego byłego chłopaka? Czy miłość zwycięży? Czy mamy szansę?

Reklama

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy