Reklama

Reklama

Problem: Jak radzić sobie z zazdrością?

Mam poważny problem z zazdrością. Jestem ze swoim chłopakiem 1,5 roku bardzo się kochamy.

To poważny związek, jednak jest coś, co mnie niepokoi. To moja zazdrość. Wcześniej byłam w dwóch związkach. W pierwszym chłopak zostawił mnie dla mojej przyjaciółki, w drugim po prostu mnie zostawił. Teraz trafiłam na chłopaka, który naprawdę mnie kocha. Zawsze stara mi się pomóc, mieszka ode mnie dość daleko, ale widzimy się w każdy weekend, święta, i jego wolny czas.

Ja jestem o niego strasznie zazdrosna. Nie dopuszczam myśli, że on może być inny, cały czas wydaje mi się, że każdy facet jest taki sam. Moje znajome twierdzą, że to przez te wcześniejsze związki. Mojemu chłopakowi trafiło się parę ''gaf'', ale nie było to nic aż tak strasznego. Są między

Reklama

nami kłótnie, jak w każdym związku, ale mi się wydaje, że to głównie przez moją zazdrość. Na przykład, gdy rozmawiam z nim przez telefon a on mówi mi, że jest z kolegami to tez bardzo mnie to drażni i irytuje. Nie chcę go stracić a nie wiem, jak się z tym wszystkim uporać?

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: problem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje