Reklama

Reklama

Problem: Jak się odkochać?

Ktoś, kogo bardzo kocham wyznał mi, że nie potrafi dalej być ze mną, gdyż nie może zapomnieć o swojej byłej dziewczynie, z którą był ponad 3 lata.

Byliśmy razem 4 miesiące. To wystarczyło, by uczucie do niego przysłoniło mi cały świat. Ostatnio czułam, że jest jakiś zimny w stosunku do mnie, nie odwzajemniał uczuć, był myślami gdzie indziej.

Reklama

Powiedział mi, że nie potrafi siebie dłużej okłamywać i że kocha swoją byłą, że będzie próbował do niej wrócić za wszelką cenę, pomimo tego, że ona jest z kimś innym. Czuję się oszukana, wykorzystana, jak kompletna idiotka. Nie potrafię dojść do siebie, wszystko wydaje mi się beznadziejne. Nigdy tak nikogo nie kochałam i nigdy nie chciałam tak mocno z kimś być. Najgorsze są złudzenia, chociaż dał mi dokładnie do zrozumienia że to koniec nas. Jak się odkochać? Jak przestać cierpieć?

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

Dowiedz się więcej na temat: problem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje