Reklama

Reklama

Szalony wieczór panieński

Wizyta striptizera i szampan? To już sztampa. Jazda piętrowym autobusem po mieście w rytmie techno, okupowanie męskiego pubu w różowych koszulkach z napisem "drużyna panny młodej" - to tylko dwie z wielu możliwości!

Jedno nie ulega wątpliwości: wieczór panieński z pewnością powinien się różnić od innych wieczorów spędzanych z kumpelami przy piwie czy czym tam jeszcze. Postanowiliśmy odwiedzić kilka takich imprez, żeby mieć pojęcie, co jest modne. I okazuje się, że pomysłów jest tyle, ile przyszłych panien młodych, ale żaden z nich nie polega na zaproszeniu striptizera i upiciu się do nieprzytomności...

- Najfajniejszy wieczór, na jakim byłam, był naprawdę szalony - opowiada Asia Malińska, studentka filologii polskiej. - Wynajęłyśmy piętrowy autobus, obwiesiłyśmy go transparentami "Anka wychodzi za mąż" i jeździłyśmy po mieście przy naprawdę głośnej muzyce... Było super!

Reklama

Jej koleżance z roku, Magdzie podobał się jednak bardziej wieczór "romantyczny", przygotowany dla innej przyjaciółki: podłoga usłana płatkami róż, wszędzie różowe draperie, szampan w kubełku, oglądanie starych zdjęć i romantycznych filmów, a na zakończenie "Przeminęło z wiatrem". - Wszystkie płakałyśmy jak bobry jeszcze przed połową filmu - wspomina Magda. - Było cudnie!

Ale hitem tego lata były wieczory panieńskie w pubach, gdzie obowiązkowo wszystkie dziewczyny mają specjalnie na ten wieczór przygotowane koszulki z okazjonalnym napisem typu"Drużyna panny młodej", "Elka wychodzi za mąż", "Wieczór panieński Edyty" i tym podobne. I niekoniecznie wszystko się działo w jednym pubie - dziewczyny w koszulkach wędrowały od pubu do pubu kończąc w tym, gdzie było najsympatyczniej.

Zapewne gdyby nie kreacje przygotowane na wesele, do których nie wolno utyć, ogromnym powodzeniem cieszyłyby się "słodkie" wieczory, na których serwuje się wyłącznie słodycze, by osłodzić pannie młodej rozstanie się z wolnością...

Coraz więcej zwolenników zyskują ekstremalne sposoby spędzania tego wieczoru - skok na bungee, przejażdżka quadami czy panitball. Ale tu ostrożnie! Trzeba pamiętać o możliwości kontuzji - a utykająca czy posiniaczona panna młoda to chyba nie jest to, o co chodzi.

Może zamiast tego lepiej wybrać - też bardzo modną - całonocną imprezę na plaży z oglądaniem wschodu słońca nad morzem? Albo wieczór w głębi lasu, przy ognisku? Możliwości jest wiele: wystarczy policzyć pieniądze, którymi się dysponuje, zasoby wyobraźni - i zastanowić, co zrobić, żeby to był naprawdę niezapomniany wieczór...

Lilia Łada

www.tutej.pl
Dowiedz się więcej na temat: szampan | wieczór

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje