Reklama

Reklama

To tylko koleżanka...

Z moim chłopakiem znamy się ponad 3 lata. Razem jesteśmy bardzo szczęśliwi. Jednak jest pewien problem.On ma pewną koleżankę - Karolinę...

Poznał ją przez gadu - gadu, pół roku wcześniej, zanim spotkał mnie . Wtedy był jeszcze ze swoją poprzednią dziewczyną. Spędzili razem ponad 10 lat, a rozstali się właśnie z powodu Karoliny.

Wiem, że poprzedniej dziewczynie mojego chłopaka, Karolina zaproponowała.... zamianę partnerami... Teraz próbuje zniszczyć nasz związek.

Gdy tylko pojawia się Karolina (dzwoni, albo przyjeżdża) zaczynamy się kłócić. On ciągle powtarza, że to tylko koleżanka, pyta, dlaczego się czepiam itd. Standardowe tłumaczenia... Wiem jednak, że ta dziewczyna ma nieczyste zamiary. Mimo, iż ma stałego partnera, dziecko, myślę, że chciałaby żeby mój chłopak był z nią.

Reklama

Najgorsze, że przyjeżdża zawsze wtedy, kiedy mnie nie ma. Jej facet zarabia bardzo dużo, więc... Karolina kupuje mojemu chłopakowi drogie prezenty i zaprasza go na drogie wakacje.... Prezenty przyjmuje, ale nie skorzystał z zaproszenia.

Mój chłopak ciągle powtarza, ze chce ze mną zamieszkać. Ostatnio stwierdził jednak, że na razie nie zamieszkamy razem, bo co będzie jak Karolina zadzwoni....

Jestem załamana. Błagam pomóżcie!!

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: koleżanka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje