Reklama

Reklama

Zakochaj się w nim na nowo

Po codziennym porządkowaniu rzeczy męża, dzieci, już na samo słowo "porządki" robi Ci się słabo. Nie próbuję Cię jednak namówić do ponownego umycia okien, trzepania dywanów czy zmiany zasłon.

Warto byłoby, abyś z uśmiechem na twarzy wzięła się za sprzątanie swojego życia. I na nowo zakochała się w swoim partnerze.

Reklama

Przemów ludzkim głosem
Zastanów się, jak wyglądają twoje relacje z ukochaną osobą. Ciągle się kłócicie i macie do siebie pretensje? I nadal twierdzisz, że go kochasz? Jest to przecież paradoks, który możecie łatwo rozwiązać. Wybierz dzień, kiedy obydwoje macie dobry humor i zaproś go na rozmowę. Powinnaś jednak unikać poważnych zwrotów: "Muszę z tobą porozmawiać", "Trzeba to w końcu rozwiązać". Takie oświadczenia mogą go wystraszyć. Zachęć go żartobliwym zdaniem typu: "Choć kochanie, popatrzę Ci chwilę w oczy". W ten sposób zainteresujesz partnera i wprowadzisz miły nastrój. Potem wystarczy, że spróbujecie znaleźć wspólne zdanie. Kobiety są przecież doskonałymi dyplomatami.

Uważaj jednak, mężczyźni nie lubią, gdy coś im się narzuca. Poza tym są bardzo wygodni. Na stwierdzenie typu: "Albo się zmienisz, albo się rozstaniemy" może zareagować odejściem. Wspólne życie to jeden wielki kompromis, pamiętaj o tym, że muszą mu ulec partnerzy wspólnie. Nie pozwól na to, by twój ukochany całkowicie cię podporządkował. Na kartce spiszcie sobie wszystkie "przeciw", czyli rzeczy, który drażnią u partnera. Aby jednak nie było zbyt smutno i tragicznie, po drugiej stronie kartki napiszcie, co przesądza o tym, że swojej drugiej połowy za nic w świecie nie zamienilibyście na inną.

Dowiedz się więcej na temat: porządki | rzeczy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje