Reklama

Reklama

Żyj seksownie

Każda z nas zna taką dziewczynę - niby nic szczególnego a faceci nie mogą oderwać od niej wzroku, jest zapraszana na każdą imprezę, w rankingach na najbardziej popularną osobę zawsze wygrywa. Zamiast zazdrościć - naśladuj ją.

Perlisty śmiech, półsłówka, niejednoznaczne gesty - tak zostaje się królową. Denerwuje cię, że ona w ten sposób uwodzi wszystkich facetów dookoła? A przecież sama masz lepszy humor, kiedy firmowy przystojniak powie ci komplement, chociaż wiesz dobrze, że flirtuje z każdą dziewczyną. Mały flirt to nic złego - a potrafi zdziałać cuda. To działa w obie strony. Zamiast wkurzać się na flirciarę, ucz się od niej tej sztuki.

Reklama

Co potrafi flirciara?

Zauważ, że cechą łączącą flirciarzy jest promienny uśmiech. Dzięki temu zjednują sobie sympatię otoczenia i wprowadzają pozytywną energię. Uśmiech przyciąga ludzi. Sama szerokim łukiem omijasz osoby, które wciąż narzekają, nawet jeśli jest to mega przystojniak. Lubimy przebywać w otoczeniu ludzi ładnych, szczęśliwych i uśmiechniętych.

Flirciara nie boi się kontaktu fizycznego - i wcale nie oznacza to, że chce zaciągnąć każdego faceta do łóżka. Nie na tym polega flirt! Dotykanie własnej twarzy lub włosów podczas rozmowy to sygnał, że jesteś zainteresowana osobą, z którą rozmawiasz. Mniej lub bardziej przypadkowe dotknięcie ramienia rozmówcy oznacza, że dobrze się czujesz w jego towarzystwie.

Pamiętaj, by subtelna gra półsłówek jaką jest flirt nie zamieniła się w wazeliniarstwo. Spadająca nieustannie łyżeczka, po którą koleżanka z dekoltem, który więcej odsłania niż zasłania, schyla się nie jest metodą godną naśladowania - no chyba, że jednak chcesz go zaciągnąć do łóżka...

Zrób sobie reklamę

Obserwując znajomą flirciarę widzisz, że słowa spływają jej z ust jak perlisty potok. Ty tak nie potrafisz? Nic straconego, warto przygotować sobie zawczasu kilka dyżurnych tematów - byle nie o pogodzie i jakoś pójdzie. Pamiętaj jednak, że ludzie uwielbiają mówić o sobie - zwłaszcza faceci. Zamiast skupiać się na wywodzie na swój temat z nastawieniem na wszystkie sytuacje w życiu, kiedy coś ci się nie udało, zrób głęboki oddech i... pozwól mu mówić o sobie.

Większość ludzi zwraca uwagę na opakowanie - dlatego i ty powinnaś zadbać o ten aspekt. Facetom dużo łatwiej jest dostrzec intelekt i interesującą osobowość jeśli są odpowiednio opakowane. Nikt nie mówi o spódniczce - pasku czy topie z dekoltem do pępka - to raczej ci nie pomoże. Warto wyeksponować jeden atut - nie ma co zakładać mini jeśli cały wieczór spędzisz siedząc przy stoliku, który i tak skutecznie zasłoni twoje nogi-aż-do-nieba. Postaw na coś, w czym dobrze się czujesz, byleby to nie był czarny sweter dwa numery za duży, który szczelnie zasłoni wszystkie twoje wdzięki - reklama ci nie zaszkodzi, zwłaszcza, że mężczyźni polegają głównie na zmyśle wzroku.

Dowiedz się więcej na temat: gestykulacja | łóżka | flirt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje