Reklama

Reklama

5 najmodniejszych makijaży na jesień

Naturalny rysunek brwi i nieskazitelna jasna cera w parze z perfekcyjnie zarysowanymi ustami w żywych kolorach to najważniejsze tendencje tego sezonu.

1.  Miętowa świeżość

Ten delikatny makijaż zawdzięcza swoje piękno połączeniu naturalnego kolorytu skóry z odrobiną miętowego cienia dodającego spojrzeniu młodzieńczej świeżości. Subtelna regulacja brwi i lekkie muśnięcia różu na policzkach dają wrażenie naturalności. Błyszczyk i tusz do rzęs uzupełniają efekt.

2. Pop art


 Wyraźne linie i żywe kolory pomagają stworzyć na twarzy rysunek godny prawdziwego artysty. Precyzyjna kreska biegnąca po powiece a następnie w zagłębieniu oka, obramowuje fioletowy cień jak w rysunku komiksowym, dodając przy tym oku głębi i powiększając je optycznie. Usta pociągnięte są również żywym kolorem.

Reklama

3. Blask ametystów

Połączenie chłodnych fioletów i szarości z ciepłymi brązami i beżami daje efekt wyjątkowej elegancji i doskonale wpasowuje się w jesienny klimat. Bogaty i pełny makijaż zachowuje zarazem świeżość i naturalność dzięki nietkniętej kolorem dolnej powiece, subtelnie regulowanym, lekko zmierzwionym brwiom i delikatnie muśniętym podkładem ustom.

4. Stalowe spojrzenie

Ametystowa paleta doskonale sprawdzi się też w mocnych makijażach wieczorowych. Przesadny aż do granic sztuczności makijaż oka, kojarzący się z chłodnym spojrzeniem androida, jest zrównoważony oszczędnym i prostym potraktowaniem reszty twarzy. Wystarczy puder w naturalnym odcieniu i odrobina błyszczyka.

5. Lata 20., lata 30.

Klasyczne linie makijażu w stylu retro: precyzyjny rysunek ust i  długie rzęsy, róż na kościach policzkowych zostały przełamane nowoczesną barwą cieni do powiek z ciepłej palety różu i czerwieni. Porcelanowa bladość cery podkreśla efekt, a naturalny rysunek brwi jest nawiązaniem do ogólnych tendencji sezonu.

 IG

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy