Reklama

Reklama

8 sposobów, aby poczuć się piękną. Za darmo

Uroda potrafi kosztować Pewnie sama nie raz się o tym przekonałaś, zostawiając w drogerii sporą część wypłaty. Jednak istnieją sposoby, aby poczuć się piękną, nie wydając ani złotówki.

Na pewno znasz dziewczyny, które mimo , że nie są pięknościami, ciągle słyszą komplementy. Są gwiazdami na każdej imprezie, na zdjęciach zawsze dobrze wychodzą,  a jeśli maja ochotę iść do kina, zaraz znajduje się kilku mężczyzn, chętnych im towarzyszyć. Jak to się dzieje? A tak, że uroda, to przede wszystkim stan umysłu. Jeśli ty uważasz się za ładną, otoczenie również zaczyna tak myśleć.  A jak poczuć się ładną? Oto kilka trików.

Śmiej się

Proste. Oczywiste. Prawdziwe. Mimo, że większość kobiet dostaje białej gorączki na dźwięk słów "taka ładna, a taka smutna" albo "co z ciebie taki ponurak", faktem jest, że uśmiech działa skuteczniej niż najstaranniejszy makijaż. A dodatkowo, ćwiczy mięśnie twarzy!

Reklama


Wysypiaj się

Osiem godzin dziennie, a do łóżka najlepiej połóż się przed północą. To w tych godzinach procesy odnowy komórkowej będą szczególnie efektywne.

Dodatkowo, niedobór snu obniża poziom leptyny, hormonu który jest odpowiedzialny za gospodarkę energetyczną organizmu. A więc wyspana znaczy szczuplejsza!

Praw sobie komplementy

Psycholodzy bez końca powtarzają: Bądź dobra dla siebie. Może w końcu ich posłuchasz? Zamiast w nieskończoność powtarzać "powinnam schudnąć" powiedz sobie: "jestem fajna", a jeszcze lepiej, napisz to szminką na lustrze. Spodobało ci się prawienie sobie komplementów? To rób to codziennie!

Ubierz się jak na elegancką kolację i… idź na lunch

Większość z nas lubi od czasu do czasu zadać szyku. Elegancka kreacja, wieczorowy makijaż, ekstrawagancka fryzura, wyglądają super tyle, że... zwykle brakuje okazji, aby się w nich zaprezentować. A więc zamiast narzekać, stwórz sobie taką okazję. Idź w eleganckim stroju na śniadanie z przyjaciółmi czy  do kina. To nie pasuje? A kto tak powiedział?

Oglądaj filmy, które cię rozśmieszają

Bo śmiech to zdrowie i uroda, a dwie godziny spędzone z ulubionymi bohaterami sprawią, że wszystkie troski odejdą na dalszy plan.

Załóż seksowną bieliznę, pod codzienne ubranie

Nawet, jeśli nikt poza tobą nie będzie jej oglądał. Elegancka bielizna sprawi, że nawet w jeansach i bluzie poczujesz się wyjątkowa. A o to przecież chodzi!

Tańcz codziennie przez kilka minut

Najlepiej rano, przed wyjściem do pracy. Kilka minut podrygiwania do ulubionej muzyki sprawi, że resztki snu i poranna chandra znikną bez śladu, wyparte przez endorfiny i dobry nastrój.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje