Reklama

Reklama

Balsamy do ciała, Kolastyna

Lekko brązujący balsam do ciała z mikrodrobinkami złota z wyciągiem z orzecha włoskiego i ekstraktem z kakao oraz Liftingujący balsam do ciała z kompleksem liftiline to nowe propozycje Laboratorium Kolastyna.

Lekko brązujący balsam do ciała z mikrodrobinkami złota z wyciągiem z orzecha włoskiego i ekstraktem z kakao - nadaje skórze naturalny, złocisto-brązowy kolor i niepowtarzalny blask. Po użyciu balsamu skóra staje się gładka, lekko natłuszczona. Preparat dobrze się wchłania. Polecany jest dla każdego rodzaju skóry.
Cena: 300 ml , 12,80 zł.

Reklama

Liftingujący balsam do ciała z kompleksem liftiline - zawiera nowoczesny kompleks Liftiline (proteiny z pszenicy), który wzmacniając skórę, poprawia jej gęstość i sprężystość. Przyspiesza regenerację naskórka, przywracając jej zdrowy wygląd. Wygładza i spłyca zmarszczki, czyniąc skórę jędrną i napiętą. Zawarta w balsamie gliceryna nawilża, zatrzymując wodę w naskórku na wiele godzin. Preparat ma lekką konsystencję, dobrze się wchłania, pozostawiając na skórze przyjemny zapach. Polecany jest do pielęgnacji skóry dojrzałej, która utraciła elastyczność i sprężystość.
Cena: 300 ml; 10,20 zł.

Dowiedz się więcej na temat: kakao | złota | balsam

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje