Reklama

Reklama

Braun: Uwolnij się od niedoskonałości!

Zapewnij skórze nieskazitelny blask z nowym zestawem do delikatnej depilacji i oczyszczania twarzy Braun Face!

Zestaw do delikatnej depilacji i oczyszczania twarzy Braun Face to pierwsze tego rodzaju urządzenie na świecie. Niezależnie, czy zdecydujemy się na dzień bez makijażu, czy będziemy chciały wypróbować urodowe trendy sezonu, z Braun Face nasza skóra będzie stanowiła czystą i promienną podstawę dla dalszej pielęgnacji lub make-up’u. Rewolucyjne urządzenie od marki Braun - lidera w kategorii depilacji, zapewni efekt gładkiej, świeżej i nieskazitelnej cery za pomocą tylko jednego przycisku.

Nieskazitelna naga skóra to ideał

Wszystkie kobiety dążą do zachowania młodzieńczej i lśniącej skóry twarzy, szczególnie, że piękna, naga skóra pozwala każdej z nas czuć się pewnie i bez kompleksów. Prosty w użyciu, innowacyjny i gwarantujący rezultaty zestaw do delikatnej depilacji i oczyszczania twarzy  Braun Face pomaga kobietom uwolnić się od niedoskonałości i przygotować bazę, która będzie podstawą do wypróbowania najnowszych trendów urodowych, także tych związanych z naturalnym makijażem 'au natural'.   

Reklama

Bez zamieszania, bez kłopotów, tylko nieskazitelny blask

"Nieważne czy będziesz na czerwonym dywanie czy chcesz zrobić sobie dzień bez makijażu. Ważne jest to, że możesz liczyć na piękną, oczyszczoną cerę, która po prostu zastąpi podkład. Dzięki Braun Face, kobiety mogą dokonać wolnego wyboru dotyczącego rezygnacji lub nałożenia makijażu." - Mówi Jessica Alba, ambasadorka marki Braun.

Włącz nieskazitelny blask Twojej skóry

Nieskazitelny blask to nie tylko największy trend 2014 roku, ale coś, co sprawia, że każda kobieta może czuć się wspaniale. Z pomocą zestawu do delikatnej depilacji i oczyszczania twarzy Braun Face, kobiety uwolnią się od wszelkich niedoskonałości, pokazując światu piękną skórę, którą osiągnęły bez żadnego wysiłku. Braun Face to pierwsze na świecie urządzenie 2 w 1 łączące depilację i oczyszczanie twarzy, które pozwala kobietom wziąć piękno w swoje ręce i osiągnąć zdrowo wyglądającą cerę.

 

Zacznij od delikatnego i precyzyjnego usunięcia włosków z twarzy z Braun Face

Smukły, przypominający maskarę do rzęs zestaw do delikatnej depilacji
i oczyszczania twarzy Braun Face dyskretnie i efektywnie usuwa niechciane włoski
z twarzy:

- Precyzyjnie i delikatnie usunie włoski z takich obszarów jak okolice podbródka, górnej wargi, czoła oraz brwi.

- Dzięki 10 mikrootworom Braun Face wyłapuje nawet najcieńsze włoski (0,02 mm) z doskonałą precyzją.

- 200 obrotów na sekundę zapewnia skórę wolną od włosków aż do 4 tygodni.

- Głowica depilująca może obracać się w dwóch kierunkach, aby wygodnie usunąć niechciane włoski z każdej strony twarzy. 

- Technologia Wet&Dry - urządzenie do użycia na sucho, w kąpieli lub pod prysznicem.

 

Zmień Braun Face w szczoteczkę do oczyszczania twarzy

Kiedy urządzenie zmienia się w soniczną szczoteczkę do twarzy wystarczy parę okrężnych ruchów, aby dokładnie oczyścić pory i uzyskać efekt podobny do tego
z salonu kosmetycznego:

- W czasie 1 minuty zaprojektowana przez ekspertów szczoteczka za pomocą mikrodrgań usuwa makijaż i zanieczyszczenia głęboko oczyszczając pory twarzy. Rezultat oczyszczania jest 6 razy lepszy niż przy oczyszczaniu ręcznym.

- Szczoteczka delikatnie złuszcza naskórek, aby przywrócić skórze jej naturalny blask.

- Szczoteczkę można używać w kąpieli lub pod prysznicem z wykorzystaniem ulubionego żelu do mycia twarzy .

- Użycie szczoteczki pozwala skórze na lepszą absorbcję kosmetyków.

- Wkład do szczoteczki powinien zostać wymieniony co 3 miesiące.

Super szykowny gadżet

Zestaw do delikatnej depilacji i oczyszczania twarzy Braun Face to z pewnością elegancki i szykowny gadżet, który wyglądem przypomina maskarę do rzęs. Idealny, aby zabrać go na wakacje czy do pracy. Nieskazitelna, miękka skóra zaczyna się z Braun Face.
materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy