Reklama

Reklama

Cellular Water Fresh Moisturizing Gel Institut Esthederm

Cellular Water oraz oparte na niej produkty pielęgnacyjne wspierają kluczowe funkcje odpowiedzialne za zachowanie kapitału młodości na dłużej.

Unikalne patenty i składniki aktywne:

- Patent cellular water (sole mineralne, L-karnozyna, niezbędne minerały i składniki aktywne, hipotauryna, kwas cytrynowy) - odtwarza właściwości wody naturalnie znajdującej się w skórze. Zwiększa witalność komórek, zachowując młody wygląd skóry. Wzmacnia działanie innych produktów i zabiegów pielęgnacyjnych.

- Patent Aquaporin (ekstrakt z jabłka, sterole z nasion rzepaku) - zapewnia optymalny stopień nawilżenia, ułatwiając transport i zatrzymanie wody w skórze.

- Skin Notox (biosacharydy gum-4) - technologia chroniąca przed zanieczyszczeniami i uszkodzeniami spowodowanymi czynnikami środowiska. Tworzy niewidoczny film na skórze i zatrzymuje zanieczyszczenia.

Reklama

Wskazania:

Do wszystkich typów skóry, które wymagają przywrócenia komfortu. Skóra zmęczona, pozbawiona blasku, z widocznymi zmarszczkami dehydratacyjnymi. Skóra szorstka, z uczuciem ściągnięcia, a także taka, która narażona jest na działanie szkodliwych czynników środowiska zewnętrznego. Przedwczesne oznaki starzenia się skóry.

Działanie:

Dynamiczne nawilżanie - zapewnia optymalny poziom nawilżenia, usprawniając przepływ i zatrzymanie wody w skórze.

Ochrona antyoksydacyjna - neutralizuje sutki działania wolnych rodników odpowiedzialnych za starzenie się skóry.

Codzienna ochrona - wzmacnia naturalne zdolności ochronne skóry, tworząc niewidzialną barierę zapobiegającą działaniu szkodliwych czynników zewnętrznych (pyły i zanieczyszczenia w środowisku miejskim).

Rezultat:

Natychmiast nawilżona i odżywiona skóra. Długotrwałe piękno i przywrócony blask. Codzienna ochrona antyoksydacyjna.

Sposób użycia:

Aplikować rano i wieczorem na oczyszczoną i osuszoną skórę twarzy i szyi. Dzięki świeżej i lekkiej konsystencji produkt jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.

Cena: 154 zł/50ml


INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje