Reklama

Reklama

Chusteczki Cleanic intimate

Chusteczki Cleanic intimate z rumiankiem, nagietkiem lub babką lancetowatą powstały z myślą o wszystkich kobietach, które w trosce o swoje zdrowie i samopoczucie chętnie korzystają z darów natury.

Specjalnie opracowana, wyjątkowo mięciutka włóknina została nasączona emulsją wykorzystującą składniki przyjazne każdej kobiecie - alantoliną oraz kwasem mlekowym. Nowe, ulepszone chusteczki to znakomity sposób na zapewnienie komfortu i higieny intymnej w każdej sytuacji. A kobiecość zobowiązuje :

Rumianek - łagodzenie i pielęgnacja

Chusteczki Cleanic intimate z wyciągiem z rumianku skutecznie chronią dzięki wzbogaceniu pielęgnacyjnej formuły naturalnym ekstraktem z rumianku, który słynie z właściwości ochronnych

i przeciwzapalnych. Dodatek alantoiny łagodzi podrażnienia, zaś kwas mlekowy gwarantuje naturalny, kwaśny odczyn pH.

Reklama

Nagietek - skuteczna ochrona

Chusteczki Cleanic intimate zawierają wyciąg z nagietka, który działa przeciwzapalnie, bakterio - i grzybobójczo. Chusteczki skutecznie chronią delikatną skórę okolic intymnych oraz pomagają łagodzić niekomfortowe podrażnienia skóry. Obecność kwasu mlekowego to gwarancja prawidłowego pH.

Babka lancetowata - długotrwała świeżość

Chusteczki Cleanic intimate z wyciągiem z babki lancetowatej z hipoalergiczną formułą są idealne dla kobiet skłonnych do alergii. Naturalny wyciąg z babki lancetowatej wykazuje właściwości przeciwzapalne, dzięki czemu skutecznie łagodzi podrażnienia, zaczerwienienia i uczucie pieczenia. Alantoina działa kojąco, zaś kwas mlekowy utrzymuje fizjologiczne pH.

Wszystkie chusteczki Cleanic intimate są biodegradowalne, a zatem po użyciu bez obaw możesz je spłukać w toalecie (do 2 sztuk jednorazowo). Produkt nie zawiera alkoholu, jest hipoalergiczny, zaś absolutnego bezpieczeństwo użycia gwarantują pozytywne wyniki testów dermatologicznych. Posiadają pozytywny atest Kliniki Położnictwa Szpitala AM w Gdańsku.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy