Reklama

Reklama

Co zrobić, by brwi ładnie się układały przez cały dzień?

Włoski, które starannie wyczesujesz rano, po kilku godzinach wywijają się w różne strony? Jest na to rada.

Pierwszym krokiem powinno być wzmocnienie włosków. Grubsze i sztywniejsze mniej będą się odkształcać po stylizacji. 

Wcierka rycynowa to prosty i wciąż niezawodny sposób na pogrubienie włosków. Warto wieczorem szczoteczką do brwi lub opuszkiem palca wetrzeć we włoski olejek rycynowy. Zostawiamy go na całą noc i zmywamy dopiero rano. 

Maska kokosowa: do odrobiny oleju kokosowego dodajemy 2-3 krople witaminy A i E. Mieszamy. Kładziemy na brwi na 30 minut. Taką maseczkę robimy codziennie, aż włoski się wzmocnią. 

Mydełko do stylizacji: to specjalny kosmetyk z drogerii o gęstej konsystencji, który nakładamy na włoski grzebyczkiem do brwi lub suchą i czystą szczoteczką po maskarze (ok. 39 zł). 

Reklama

Zwykłe mydło: najlepiej, by było przezroczyste, nie białe. Pocieramy o nie szczoteczką po maskarze zwilżoną wodą i modelujemy włoski. Po wyschnięciu staną się sztywne i zachowają nadaną im linię na dłużej.  

***

Hania ma 17 miesięcy i SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni. Innowacyjna terapia genowa kosztuje ponad 9 milionów złotych. Środki potrzebne są jak najszybciej, bo warunkiem przystąpienia do leczenia jest rozpoczęcie go przed ukończeniem drugiego roku życia. Niestety, w prowadzonej od sześciu miesięcy zbiórce, nadal brakuje ponad czterech milionów złotych.

JEŚLI MOŻESZ, WESPRZYJ ZBIÓRKĘ: www.siepomaga.pl/haneczka

Przeczytaj historię Hani: Bez terapii genowej Hania nie ma szans. Pomóż dokończyć zbiórkę

Tekst pochodzi z magazynu

Tina

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy