Reklama

Reklama

Dla nadwrażliwych zębów

Ból, który pojawia się niespodziewanie - po wypiciu kwaśnych płynów, soków owocowych, czasem lampki wina lub latem po zjedzeniu lodów - tak przejawia się nadwrażliwość zębiny. Można z nią walczyć przy pomocy odpowiednich past.

Pasta Colgate Sensitive Pro-Relief, oparta na opatentowanej technologii Pro-Argin, pomaga przezwyciężyć problem nadwrażliwości zębiny. Pasta dostępna jest także w wariancie wybielającym (+Wybielanie), który pomaga usuwać przebarwienia powierzchniowe oraz osad. Pasta może być stosowana na co dzień, ponieważ jest bezpieczna i delikatna dla zębów wrażliwych.

Zastosowana pastach z linii Sensitive Pro-Relief technologia Pro-Argin bazuje na argininie (aminokwasie naturalnie obecnym w ślinie i wpływającym korzystnie na stan jamy ustnej), połączonej w związek z węglanem wapnia. Cząsteczki argininy wiążą się z powierzchnią zębiny, co sprzyja tworzeniu się bogatej w wapń warstwy, która zamyka i uszczelnia otwarte kanaliki zębinowe. W ten sposób zapobiega się ekspozycji znajdującego się wewnątrz kanalików płynu na bodźce zewnętrzne oraz efektywnie redukuje jego ruch. Dlatego też pasta likwiduje przyczynę, a nie skutek, nadwrażliwości.

Reklama

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje