Reklama

Reklama

Eyeliner Delia Glamour Fashion - uwodzenie malowane kreską

Delikatnie podkreślone oczy są ważnym elementem makijażu. Precyzyjną kreskę na powiece uzyskamy za pomocą nowego eylinera z ekskluzywnej kolekcji Delia Glamour Fashion. Nowy kosmetyk to wzbogacenie oferty o kolejny produkt, który obok mascar i cieni dopełnia profesjonalny makijaż oka marki Delia Cosmetics.

Eyeliner Delia Glamour Fashion wyposażony jest w cieniutki, specjalnie wyprofilowany pędzelek idealny do podkreślenia oka i narysowania linii na górnej powiece. Wyjątkowa, delikatnie kremowa konsystencja, umożliwia łatwą i przyjemną aplikację, nie obciążając delikatnego naskórka powieki.

Kreska w makijażu oczu to podstawa. Można nią rewelacyjnie modelować oko, cieniować, wydłużać rzęsy... Przede wszystkim nadaje się do wyraźnego zaakcentowania oka. Nowy kosmetyk Delii pozwala uzyskać efektowny kontur, a dzięki aplikatorowi w pędzelku jest łatwy w użyciu. Narysowana na górnej powiece kreska powiększa oko i nadaje mu tajemniczy wygląd. Jednolita konsystencja tuszu pozwala namalować jednorodną ciemną kreskę, która szybko wysycha i nie rozmazuje się. Eyeliner Delia Glamour Fashion jest trwały i wydajny, 8 ml opakowanie wystarcza na wiele aplikacji. Nie sprawia problemów przy zmywaniu, wystarczy wacik z płynem do demakijażu. Nie podrażnia nawet wrażliwych oczu.

Reklama

Na fali powracającej mody na lata 50 i 60 w modzie i makijażu, oko z wyciągniętą kreską na górnej powiece doskonale się sprawdzi. Taki makijaż nosiły Brigitte Bardot, Audrey Hupburn, Natalie Wood czy Elizabeth Taylor. Efekt "kociego spojrzenia", które uzyskamy dzięki narysowanej na górnej powiece kresce, jest tak samo nieśmiertelny jak gwiazdy kina. Mężczyzn od zawsze fascynowały kobiety o tajemniczym, zalotnym spojrzeniu.

Eyliner Delia Glamour Fashion jest wprost stworzony dla kobiet, które uwielbiają czuć się jak gwiazdy, nawet w życiu codziennym. Smukłe stylowe opakowanie, czyni z kosmetyku elegancki gadżet. Eyliner ma przypominający wieżę Eiffla kształt opakowania i metaliczno bordowy kolor ze srebrnymi literami.

Eyliner Delia Glamour Fashion ( 8 ml) : ok. 9 zł

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje