Reklama

Reklama

Eyeliner na trzy sposoby

Sprawdź, jak zrobić doskonałe kreski!

Sposób 1

Typowym sposobem stosowania eyelinera jest malowanie kreski na linii rzęs, od wewnętrznego do zewnętrznego kącika oka, jednym sprawnym pociągnięciem pędzelka. Ten sposób jednak sprawdza się u osób z pewnym doświadczeniem. Potrzeba trochę wprawy, by kreski nie wyszły zbyt grube lub nierówne.

Sposób 2

Innym sposobem jest namalowanie kreski na linii rzęs, od połowy powieki do zewnętrznego kącika oka, a następnie domalowanie linii od wewnętrznego kącika do środka oka. Jest to sposób nieco łatwiejszy niż malowanie kreski jednym pociągnięciem, ale bywa, że na początku i on sprawia trudności. Optyczne powiększenie oka uzyskamy przez przedłużenie kreski i wyciągnięcie jej końca ku górze.

Reklama

Sposób 3

Jeżeli nigdy wcześniej nie malowałaś oczu eyelinerem, najlepiej będzie zastosować metodę dla początkujących. Malowanie zacznij od górnej powieki. Na zupełnie czyste oko nanieś eyeliner w postaci pojedynczych kropeczek na przestrzenie między rzęsami. Staraj się zaznaczyć kropeczki dokładnie na wysokości rzęs. Dzięki takiemu zabiegowi nie widać narysowanej linii, a otrzymujesz efekt jakby twoje rzęsy u nasady były naturalnie grube.

Wypróbuj:
Eyeliner w mazaku - KOBO PROFESSIONAL EYELINER MAZAK INTENSE PEN EYELINER GREY OPEN

Eyeliner w kremie - SHISEIDO ACCENTUATING CREAM EYELINER

Eyeliner do rozrabiania wodą - MAKE UP STORE GEL EYELINER - BLACK

MAKE UP STORE GLITTER EYELINER PURPLE RAIN

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: makijaż | makijaż oczu | eyeliner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje