Reklama

Reklama

Find Your Color

Najnowsza kolekcja lakierów JOKO - 40 kobiecych kolorów i rewolucyjny pędzelek.

Światowe trendy w stylizacji paznokci na sezon jesień-zima 2010/2011 prezentują szaleństwo kolorów i ekstrawaganckie sposoby malowania. Specjaliści marki JOKO postanowili stworzyć lakiery do paznokci, które zadowolą eleganckie Polki. Powstała kolekcja Find Your Color, która z trendów czerpie najbardziej kobiece rozwiązania.

Eleganckie stylizacje paznokci w sezonie jesień-zima 2010/2011 są zdominowane przez naturalne beże, fiolety, i odcienie brązu. Styliści proponują również granat, odważną czerń oraz nieśmiertelną czerwień, która doskonale prezentuje się na paznokciach zarówno jako burgund, jak i w krwistym odcieniu. Najnowsza kolekcja lakierów JOKO Find Your Color zawiera 40 propozycji kolorystycznych, wśród których po raz pierwszy znalazły się całkowicie matowe kolory (103,104,105,106).

Reklama

Lakiery Find Your Color zawierają polimery winylowe, które chronią paznokcie oraz zapewniają trwały efekt. Dzięki nim lakier nie odpryskuje i po kilku dniach zaledwie delikatnie ściera się z końcówek paznokci.

Wygoda - pędzelek typu one move

Panoramiczny pędzelek typu one move umożliwia błyskawiczne pomalowanie całej płytki paznokcia za jednym pociągnięciem. Pędzelek jest elastyczny i dostosowuje się do kształtu paznokcia, dzięki czemu na powierzchni nie powstają żadne smugi. Czarny korek, który został zaprojektowany przez Włochów to nie tylko elegancki design, ale i wygoda, która pozwala na sprawną aplikację lakieru.

Dostępne kolory: ogniste czerwienie, czekoladowe brązy, fiolety oraz fuksje, odcienie różu, a także granat w wersji matowej i perłowej.

Pojemność: 10 ml

Cena rekomendowana : 12,00 zł

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: trendy | lakiery | kolory | kosmetyki | uroda | pielęgnacja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy