Reklama

Reklama

Fryzury sylwestrowe i karnawałowe

Nie zdecydowałaś się jeszcze na fryzurę sylwestrową? Sprawdź najmodniejsze uczesania dla twojej długości i rodzaju włosów oraz wybierz styl odpowiedni dla ciebie.

W tym karnawale królować będą fryzury asymetryczne, popularne będą również koki oraz fantazyjne warkocze. Atmosferze szalonej zabawy odpowiadać będą zdecydowane kolory i awangardowe formy, ale znajdzie się też miejsce dla stonowanej elegancji.

Dla włosów krótkich

Krótkie wyraziste fryzurki są zazwyczaj wizytówką kobiet o silnej osobowości. W tym sezonie najgorętszy trend to wyraźnie zaznaczone grzywki: asymetryczne lub przedłużone. Można pozwolić sobie na awangardowe odważne cięcia.

Klasycznie

Panie ceniące klasyczną elegancję mogą zdecydować się na upięcia w stylu retro. Taka stylizacja harmonizuje z naturalną barwą włosów i dopracowanym makijażem. Idealnie podkreśla subtelną urodę i pomaga wyeksponować biżuterię.

Dla włosów średniej długości

Bob to fryzura, która nie tylko nigdy nie wychodzi z mody, ale pozwala na różne stylizacje. Od asymetrycznych upięć, po pełne swobody i dziewczęcego uroku warianty.

Upięcia, ozdoby, koki

Misterne upięcia, koki oraz warkocze powinny być fantazyjne i asymetryczne. Luźne warkocze mogą być zwieńczeniem burzy loków lub wprowadzającym nieco swobody elementem fryzury. Warkocze francuskie nie zajmują już centralnego położenia, ale wiją się wokół głowy w sposób dowolny a zarazem finezyjny. W modzie są duże i mocno połyskujące ozdoby.

Asymetrycznie

Asymetria to niemalże hasło tegorocznego karnawału, ale dla posiadaczek włosów długich to także gotowa propozycja: luźne loki mocno zaczesane na jedną stronę dodają seksapilu i pasują do niemal każdej urody.

Zdecydowany kolor

Aby fryzura była efektowna czasem wystarczy zmienić kolor na zdecydowany i intensywny. Okres karnawału to czas, kiedy możemy sobie pozwolić na takie szaleństwo. kto ma wątpliwości może użyć mniej trwałych szamponów koloryzujących lub... założyć perukę.
IG

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: fryzury | fryzury sylwestrowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy