Reklama

Reklama

Infusion D`Iris - Prada dla kobiet

Tak nieuchwytny i wyjątkowy, jak drogocenny składnik od którego pochodzi jego nazwa - Infusion d'Iris jest inspiracją w poszukiwaniu równowagi i harmonii w chaotycznym i pełnym sprzeczności świecie.

Tradycja została połączona z idealizmem, dziedzictwo uformowane w nowoczesność, klasyka interpretowana poprzez oryginalność... Od powiększonego, klasycznego flakonu, który przywołuje uczucie luksusu i perfumerii z dawnych lat, poprzez nowoczesne i minimalistyczne wzornictwo, do świeżego zapachu irysa. Te pozorne sprzeczności zostały zbalansowane poprzez zmysłowe, emocjonalne i fizyczne aspekty zapachu.
Infusion d'Iris są perfumami, które opierają się kobiecym stereotypom. Nie są zdefiniowane poprzez wiek kobiety, wywołują ultra-kobiece doznania umiejscowione w świecie luksusu i nowych możliwości - co jest kwintesencją wszechświatu marki Prada. Zapach balansuje na granicy pomiędzy świeżością i trwałością. Jego nastrój znajduje się pomiędzy optymizmem i niewinnością dzieciństwa, naszym miejscem w teraźniejszości oraz wychodzącym w przyszłość postrzeganiem świata przez markę Prada.
Efektem jest wizja wieczności w ograniczonym czasowo stylu życia.
Tworzenie perfum jest zupełnie inne od tworzenia kolekcji. Moda stale się zmienia. Zapach zaś jest próbą stworzeniem czegoś trwałego. Dla Miucci Prady połączenie tego co znane, z patrzeniem w przyszłość, jest otwarciem nowych możliwości wewnątrz granic nowoczesnej kobiecości.

Reklama

Pod kreatywnym kierownictwem i inspiracją Miucci Prady, Infusion d'Iris został stworzony przez kreaturkę perfum Daniele Andrier.

- Zapach ten jest jak sen, włoska podróż, atmosfera, czysty zapach świeżych lnianych prześcieradeł i nagiej skóry. Perfumy są skomponowane ze znanych zapachów, naturalnych olejków oraz wysokiej jakości składników. Nie naśladują żadnych bieżących trendów w perfumerii. Nie śledzą żadnych kompozycji zapachowych ani stereotypów na temat jak kobieta powinna pachnieć, ale raczej wyrażają siebie poprzez kontrast pomiędzy wspaniałą świeżością i widoczną lekkością oraz rodzaj delikatnej woalki, zmysłowej i silnej, która otacza ciało i ubranie kobiety, która nosi ten zapach.- Daniela Andrier

Dowiedz się więcej na temat: zapach | prada

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje