Reklama

Reklama

Kolekcja lakierów hybrydowych Celebrate od Semilac

To już pięć lat! Marka Semilac świętuje swoje urodziny i zaprasza kobiety do wspólnej celebracji prezentując nową, niepowtarzalną kolekcję lakierów hybrydowych CELEBRATE. Autorkami kolekcji są znane i lubiane ambasadorki – Margaret i Agnieszka Woźniak-Starak, które wspólnie stworzyły sześć kolorów, inspirowanych trendami, ale i kobiecymi cechami charakteru.

Poznaj radosne odcienie prosto ze światowych wybiegów!

Pięć lat pełnych koloru, pięć kontynentów i zaangażowana społeczność, dzięki której Semilac stał się marką lakierów hybrydowych numer 1 w Polsce!. Aby podziękować swoim klientkom, marka stworzyła barwny prezent w postaci nowej kolekcji CELEBRATE, autorstwa ambasadorek - Margaret i Agnieszki Woźniak-Starak. Gwiazdorskie propozycje zostały utrzymane w najmodniejszych odcieniach, odwzorowujących osobowości ambasadorek - silnych, odważnych i utalentowanych kobiet, które każdego dnia sięgają po więcej.

"Nowa kolekcja CELEBRATE to nasz prezent dla tych, dzięki którym pozostajemy liderem na polskim rynku, ale i tych sięgających po produkty Semilac poza granicami naszego kraju.
Jesteśmy obecni nie tylko w Europie, ale również na 35 rynkach zagranicznych - w Ameryce Południowej i Północnej, Afryce oraz Azji. Już od pięciu lat kreujemy trendy w stylizacji paznokci, budując świat pełen koloru, inspiracji i fantastycznych kobiet. To właśnie z myślą o nich staramy się być coraz lepsi, udoskonalając i poszerzając naszą ofertę o nowe produkty. Mamy nadzieję, że linia stworzona przez nasze niesamowite ambasadorki przypadnie paniom do gustu i będzie dla nich motywem do codziennej celebracji ważnych momentów, szczególnych okoliczności, a także małych, codziennych sukcesów" - mówi Marta Góral, brand manager Semilac.

Reklama

Wolność, siła czy odwaga - znajdź swoją osobowość w kolekcji CELEBRATE

W najnowszej linii CELEBRATE znalazło się sześć idealnie skomponowanych kolorów nazwanych na cześć istotnych dla kobiet wartości. Odcień 535 Power Cobalt prezentuje niezwykłą siłę kobiet, ubraną w kobaltowy granat, natomiast 534 Freedom Blue to celebracja wolności w wakacyjnym, morskim odcieniu. 533 Brave Coral to coś dla odważnych, ale również romantycznych miłośniczek różu. Z kolei 532 Kind Apricot to słodka brzoskwinia, będąca symbolem życzliwości i ciepła. Radość, przepełnioną promieniami słońca, poczujemy wybierając lakier w kolorze 531 Joyful Yellow. Pełen delikatności odcień 530 Delicate White to półtransparentna kość słoniowa, która spodoba się fankom minimalistycznych stylizacji. Bez względu na wybrany kolor – Semilac gwarantuje, że kolekcja CELEBRATE będzie ci towarzyszyć w najważniejszych uroczystych momentach!

 

 

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy