Lakiery hybrydowe Prago

Prago powstało z wieloletniej przyjaźni, w której zawsze najważniejsze były trzy wartości: Wsparcie, zrozumienie i rozwój. To one dziś wyznaczają nam kierunek codziennych działań. Kiedy poznałyśmy się sześć lat temu nie spodziewałyśmy się, że pewnego dnia stworzymy razem coś tak dobrego i tak wyjątkowego jak Prago. Tworzymy kosmetyki dla kobiet, które cenią jakość i trwałość w rozsądnej cenie. Zapraszamy do odkrycia kolorowego świata Prago...

Kolorowe lakiery hybrydowe od Prago
Kolorowe lakiery hybrydowe od Prago INTERIA.PL/materiały prasowe


Nasze produkty powstały na bazie wieloletnich doświadczeń, obserwacji, ale także (i chyba przede wszystkim) z pasji do dzielenia się wiedzą i pięknem. Prago sukcesywnie zdobywa uznanie zarówno prywatnych użytkowników jak i profesjonalistów. Oprócz lakierów hybrydowych oferujemy szeroki asortyment akcesoriów do zdobień paznokci, a wkrótce także do pielęgnacji dłoni.

Kolorowy lakier hybrydowy

Lakier hybrydowy o idealnej konsystencji i właściwościach samopoziomujących. Wyprofilowany pędzelek umożliwia precyzyjne nakładanie bez ryzyka rozlania na skórki. Doskonale sprawdzi się zarówno u osób zaczynających przygodę z malowaniem paznokci, jak i profesjonalistów, dla których czas wykonania manicure jest na wagę złota. Dzięki odpowiedniej gęstości i intensywnej pigmentacji uzyskujemy zadowalające efekty bez konieczności nakładania wielu warstw i ryzyka uzyskania wrażenia sztucznych paznokci.

Obecnie mamy w portfolio 100 kolorowych odcieni lakierów hybrydowych, pilniczki i lampy LED do utwardzania manicure. Nasza strategia zakłada wzbogacanie albumu barw o kilka odcieni przynajmniej raz w sezonie. Na przestrzeni kilku tygodni w sprzedaży pojawią się żele budujące, cyrkonie, naklejki, biżuteria do paznokci i inne ozdoby. 

Pilniczki do paznokci w trzech kształtach:

- prosty - banan - łódka

Każdy w trzech gradacjach: 80/100, 100/180, 180/240

Lampa dual LED/UV 54W

Lampa z 36 diodami UV LED, które emitują białą barwę światła utwardzalnego. Lampa posiada sensor ruchu i pozwala na pracę w trzech trybach:- 10 sekund- 30 sekund- 60 sekund- 99 sekund. 

Prago Hard Base

Bezbarwny lakier stanowiący bazę pod manicure hybrydowy. Usztywni i wzmocni naturalną płytkę paznokcia. Umiarkowanie gęsta konsystencja umożliwia nadbudowanie płytki i przedłużenie naturalnych paznokci nawet do trzech mm. Właściwości samopoziomujące znacznie skracają czas wykonania manicure. 

Top Mega Shine

Nawierzchniowy lakier stanowiący wykończenie manicure hybrydowego. Zapewnia połysk i podkreśla intensywność koloru. Chroni manicure przed uszkodzeniami mechanicznymi i pozwala cieszyć się zdobieniem nawet do trzech tygodni.

Lakiery hybrydowe Prago
Lakiery hybrydowe Prago INTERIA.PL/materiały prasowe
INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas