Reklama

Reklama

Lato z nową tęczową szczotką Compact Styler Matte Perlescent Chrome!

W torbie podróżnej nie ma miejsca na wiele narzędzi do układania włosów. Liczy się dla nas jak najwięcej ilości przestrzeni, aby móc spakować kostiumy kąpielowe, mgiełki czy olejki. Warto jednak postawić na sprawdzone narzędzia, które ułatwią nam czesanie włosów po kąpielach w ocenie.

A do wakacyjnego klimatu idealnie pasuje nowy kolor małej szczotki Tangle Teezer Compact Styler - Matte Perlescent Chrome!

Gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz, razem ze szczotką Compact Styler możesz poprawić każdy niesforny włos i przez przypadek zaplątany kosmyk. Wystarczy jeden delikatny ruch, a szczotka rozczesze każdy typ włosów - nawet afro. Opatentowane ząbki flexi o dwóch długościach, lekko pobudzą cebulki włosów oraz wygładzą i nadadzą blasku. Poradzą sobie także bez problemu z mokrymi włosami .

Szczotka jest mała, idealnie zmieści się do każdego wakacyjnego ekwipunku. Od lat jest nieodłącznym elementem naszych wyjazdów, nie wyobrażamy sobie ich bez niej! Compact Stylera można spokojnie wrzucić wszędzie, bo posiada dodatkową nakładkę zabezpieczającą przed zanieczyszczeniami i zniszczeniem ząbków. Idealnie dopasuje się też do stylu naszych kosmetyczek, bo rok rocznie zmienia swoje oblicze.

Reklama

Tego lata przybrała look Matte Perlescent Chrome - gradientu w ponad 7 kolorach! Tęczowa kolorystyka szczotki została także pokryta matową folią, która sprawia, że efekt jest jeszcze piękniejszy! Żadna z naszych szczotek nigdy nie była taka piękna! Resztę elementów pokryto delikatnym różem, który współgra idealnie z efektywną nakładką.

Daj się ponieść na sam koniec tęczy wraz z nowym Compact Stylerem Matte Perlescent Chrome!

Uwaga! Ten produkt uzależnia!

Szczotka Compact Styler Matte Perlescent Chrome dostępna jest w cenie 54,99 PLN.

O marce:

Tangle Teezer to rewolucyjne szczotki, które są absolutnym hitem wśród akcesoriów do rozczesywania włosów. Stworzył je angielski fryzjer gwiazd - Shaun Paulfrey w 2004 roku. Pierwszy prototyp szczotki o niecodziennym designie, specyficznych ząbkach różnej długości nie spotkał się z entuzjazmem branży. Dopiero rok później na targach w Birmingham jego produktami zainteresowali się przedstawiciel sklepu Boots - który jako pierwszy wprowadził szczotki w różnych kolorach do sprzedaży. Od tego momentu zyski rosły w zawrotnym tempie, a produkt zyskiwał jedną nagrodę za drugą.

Dzisiaj osiem szczotek Tangel Tezeer sprzedawanych jest na świecie co minutę. Swój sukces gwarantują nie tylko swojemu twórcy, ale także rewolucyjnej technologii, która sprawiła, że są niezastąpione w pielęgnacji włosów. Szczotka poradzi sobie nawet z mocno splątanymi czy niepodatnymi, kręconymi włosami. Czesanie stało się niewiarygodnie proste, a dodatkowo nie ma ryzyka uszkodzenia włosów czy nieprzyjemnego szarpania.

Do dyspozycji klientów jest wiele kolekcji i wariantów kolorystycznych . Szczotki Tangle Teezer na pewno należą do "must have“ wyposażenia kosmetycznego.


INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy