Reklama

Reklama

Let’s dance! Daj się porwać tanecznym rytmom

Daj się porwać muzyce, poczuj rytm całą sobą i przygotuj się na podróż, która obejmie nie tylko twoje ciało, ale i umysł. Taniec to dawka pozytywnej energii, zdrowej porcji ruchu, wspaniały sposób na spędzenie czasu, a przy tym ćwiczenia. Najwyższy czas, abyś i ty odkryła swoje nowe ja.

Taniec to wspaniała zabawa, która daje bardzo wiele możliwości dla ciała i umysłu. Rzeźbi atrakcyjną sylwetkę, dodaje naszej postawie element gracji i powabu. Pozwala na chwilę zapomnienia, wyzwala radość, odpręża i wciąga. Kto choć raz spróbował tej aktywności, zazwyczaj już się z nią nie rozstaje. Tym bardziej, że każdy styl tańca jest inny - możesz wybrać ten, który będzie zgodny z twoim charakterem lub ten, który pomoże ci pokonać słabości.

Reklama

Francja elegancja i spokój ducha: balet

Taniec klasyczny, bo taka jest jego właściwa nazwa, to spotkanie z muzyką poważną oraz drążkiem baletowym. Już samo przekroczenie progu sali sprawi, że wyprostujesz plecy i poczujesz atmosferę spokoju.

Zajęcia opierają się na ćwiczeniach, które wymagają cierpliwości, skupienia i wytrzymałości, pomagają bardzo subtelnie kształtować sylwetkę oraz wzmacniać mięśnie. Towarzysząca im harmonijna muzyka sprawia, że zwalniamy, wyciszamy się i na chwilę zapominamy o pędzącym świecie.

Trening ciała i umysłu w jednym. Pamiętaj, że na zajęciach tańca klasycznego obowiązuje odpowiedni strój. Koniecznie zaopatrz się
w body, specjalną spódniczkę i baletki - wszystko z łatwością znajdziesz w sklepach sportowych - np. Decathlon.

Fit sylwetka w ekspresowym tempie: cheerleading 

Trening, który wyciśnie ostatnie poty, a jednocześnie doda energii i uśmiechu na kolejne dni. Duża część zajęć to ćwiczenia kondycyjne i siłowe, dzięki czemu w absolutnie szalonym tempie wzmacniamy kondycję, budujemy mięśnie, a co z tym idzie, ujędrniamy ciało. W przeciwieństwie do fitnessu, tutaj znajdzie się spora dawka rozciągania, co sprawia, że nabudowane mięśnie są smukłe. I co najważniejsze, trening odbywa się z użyciem pomponów - dodatkowe obciążenie w rękach sprawia, że dużo szybciej modelujemy górne partie ciała.

Temperament i ekspresja ruchu: latino solo

Wybuchowa mieszanka porywających rytmów i zmysłowych ruchów ciała. Tak najlepiej można opisać tańce latynoamerykańskie, spośród których każdy pozwala na wyrażenie odmiennych emocji. Kubańska rumba to miłość i namiętność, brazylijska samba porwie w świat flirtu i zabawy, a hiszpańskie paso doble zapewni szczyptę powagi i porywczości. Zajęcia w towarzystwie gorących rytmów wzmocnią ciało, wypracują siłę i wytrzymałość. W naturalny sposób dodadzą pewności siebie i nauczą świadomości własnego ciała.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje