Limitowana edycja NIVEA Creme

Najpopularniejszy w Polsce krem - NIVEA Creme - pojawia się w kolejnej, limitowanej edycji. Tym razem motywami zdobiącymi puszki kremu są zdjęcia przedstawiające "Pokolenie 2003": matkę z niemowlęciem, zabawy przerwszoklasistów, roześmiane nastolatki oraz czuły uścik zakochanych.

Motywy na opakowaniach kremu NIVEA obrazują niezmienne od wieków wartości, które są bliskie także Pokoleniu 2003: miłość, bliskość, szczęście i radość. Od pierwszych dni swojego zaistnienia na rynku, czyli od prawie 100 lat NIVEA Creme zyskał ogromną sympatię wszystkich, którzy go wypróbowali.

Dzisiaj to najpopularniejszy krem na świecie. Aż trzy z czterech kremów popularnych kupowanych w Polsce to krem NIVEA. NIVEA Creme jest nieustannie udoskonalany i dostosowywany do coraz to nowych potrzeb naszej skóry. Na całym świecie używany jest przez całe rodziny, zarówno przez dzieci jak i przez dorosłych. To krem jednocześnie nawilżający i ochronny. Tajemnicą jego działania jest Eucerit - składnik, który ma budowę bardzo zbliżoną do struktury lipidów skóry. Dzięki temu, po nałożeniu kremu ochronny płaszcz lipidowy skóry zostaje uszczelniony i skóra nie traci swojej naturalnej wilgotności.

NIVEA Creme zawiera też prowitaminę B5, która ma działanie łagodzące, nawilżające i regenerujące. Jego delikatny zapach jest połączeniem olejków kilku gatunków róż, konwalii, lilii, fiołków, a także owoców specjalnych gatunków drzew cytrynowych i pomarańczowych, które mają dużą zawartość olejku lawendowego.

Cena: pudełko 50 ml, 75 ml, 150 ml odpowiednio 3,4 zł, 5,7 zł, 9,1 zł

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas