Reklama

Reklama

Manikiurzystka ostrzega: To może spotkać każdą kobietę!

Manikiurzystka z salonu kosmetycznego w Anglii umieściła w sieci przerażające wideo! Widać na nim paznokcie jednej z klientek, które były w tak opłakanym stanie, że dosłownie same odrywały się od skóry. Megan ostrzega, że taka sytuacja może spotkać każdą z nas.

Manikiurzystka Megan udostępniła na TikToku wideo i opisała szczegółowo cały, przerażający zabieg. Pewnego dnia do salonu przyszła klientka, która wcześniej korzystała z usług kosmetycznych w innym miejscu. Stan paznokci kobiety od początku wzbudził niepokój Megan: 

- Paznokcie nie miały odpowiedniego kształtu i były dziwnie zakrzywione - tłumaczy manikiurzystka, ale jak się okazało był to najmniejszy problem klientki. 

Gdy Megan zaczęła ściągać akryl z kciuka kobiety, okazało się, że paznokieć jest... zielony i w niepokojący sposób odrywa się od skóry. Doświadczona manikiurzystka od razu zrozumiała, że ten stan trwał już od dłuższego czasu, a poprzednia kosmetyczka nie tylko nie leczyła zepsutego paznokcia, ale wciąż pogarszała jego stan, nakładając kolejne warstwy akrylu:

Reklama

- Po prostu ponownie nakładali akryl na ten paznokieć i nie udzielili jej żadnej porady - tłumaczy Megan. 

Manikiurzystka była w szoku. Tak wyglądał zepsuty paznokieć klientki!

Gdy Megan usunęła wszystkie warstwy akrylu, odkryła, jak wiele szkód wyrządziła kobiecie jej poprzednia manikiurzystka. Paznokieć był całkowicie podniesiony i zzieleniał tam, gdzie została uwięziona woda! Kolejny paznokieć także nie wyglądał lepiej, akryl był źle nałożony i spowodował uraz łożyska paznokcia. 

Megan postanowiła zastąpić akryl lakierem żelowym, ale tylko na zdrowych paznokciach - paznokieć kciuka obcięła na krótko, oczyściła i nakazała klientce, by nic na niego nie nakładała. 

- Właściwie wygląda całkiem zdrowo i mam nadzieję, że z czasem się zregeneruje, ale nie można nakładać na niego żadnych produktów - tłumaczy Megan. 

Film na TikToku, który udostępniła manikiurzystka zebrał już 561 000 polubień, a komentatorzy nie mogą wręcz uwierzyć, że paznokcie klientki mogły być aż tak uszkodzone. Kosmetyczka tłumaczy, że taka sytuacja może się przytrafić każdej kobiecie, dlatego tak ważne jest, by salon, który wybierzemy był sprawdzony, miał dobre opinie i rekomendacje. 

***

Zobacz również:

Szmaragdowe paznokcie to hit sezonu! 

Czerwień odchodzi do lamusa. Poznaj espresso manicure! 

Paznokcie na jesień. American manicure robi furorę! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: manicure | paznokcie akrylowe | zepsute paznokcie | chore paznokcie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy