Reklama

Reklama

Mocne rzęsy i promienna cera - idealny makijaż na lato

Mocno wytuszowane rzęsy i kolory ziemi - to zdaniem dyrektora artystycznego MAC, Terryego Barbera dominujący trend w makijażu na nadchodzący sezon. Makijażysta opowiada o najnowszych trendach i radzi, w co warto wzbogacić kosmetyczkę.

"Zapowiadam mocno podkreślone rzęsy. Dlatego produktem, który będzie niezbędny w nadchodzących miesiącach jest tusz, który wyraziście podkreśli rzęsy. Kolejną rzeczą, którą warto mieć pod ręką jest rozświetlacz. W sezonie wiosenno-letnim główny nacisk warto położyć na piękną promienną cerę" - zapowiada Terry Barber.

To, co spośród trendów przykuło szczególną uwagę makijażysty, to kolory ziemi, jakie pojawiły się w wiosenno-letnich tendencjach.

"To, co szczególnie zwróciło moją uwagę, to neutralna paleta odcieni. Klasyczne brązy i szarości zostały zinterpretowane na nowo - odcienie ochry, khaki, zakurzone szarości, brudniejsze, niejednoznaczne i bardziej intrygujące" - przyznaje Barber.

Reklama

Makijażysta mówiąc o trendach podkreśla, że choć warto je śledzić, należy być ostrożnym w ich powielaniu.

"Trendów nie należy traktować zbyt dosłownie. Kobiety powinny koncentrować się na podkreślaniu naturalności piękna, istotna będzie promienna cera, wyregulowane brwi, podkreślone rzęsy i delikatnie zaznaczone usta. Pamiętajmy, że ludzie pracujący w modzie zawsze bazują na skrajnościach" - dodaje.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Mocne rzęsy | promienna cera

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje