Reklama

Reklama

Modne uczesania do pracy i na spotkanie

Każda okazja i pora dnia rządzą się swoimi prawami. Także jeśli chodzi o fryzurę! Zobacz, jak można wystylizować to samo uczesanie, aby zawsze wyglądać dobrze i z klasą!

Krótkie włosy

Służbowo: Im prościej, tym lepiej! Postaw na stylizację podkreślającą kolor włosów, np. modne jaśniejsze refleksy. Wygładź fryzurę prostownicą (możesz użyć takiej z zaokrąglonymi płytkami, bo jest łatwiejsza w obsłudze). Wywiń na zewnątrz dłuższe pasma i podkręć do wewnątrz grzywkę. Jeśli spryskasz fryzurę sprejem unoszącym włosy u nasady, efekt utrzyma się dłużej. Z tej samej długości możesz stworzyć inny wariant uczesania. Wgnieć w wilgotne włosy piankę lub krem do modelowania. Podczas suszenia unoś pasma na grubej, okrągłej szczotce. Nawijaj je raz do wewnątrz, raz na zewnątrz, by uzyskać objętość. Grzywkę podwiń w kierunku czoła.

Reklama

Na spotkanie: Szykujesz się na wyjście? Dodaj swojej fryzurze pazura! Modeluj uniesione na szczotce włosy tak, aby pasma układały się do wewnątrz w gładką bombkę. Potem potapiruj wierzch grzywki, zaczesz ją do tyłu, a końcówki przypnij wsuwką.

Długie włosy

Służbowo: Postaw na klasykę. Stwórz idealnie gładką fryzurę już podczas pielęgnacji. Użyj wygładzającego szamponu i odżywki, np. z brazylijską keratyną. W połączeniu z powietrzem suszarki da to podczas modelowania efekt jak po użyciu prostownicy. Takie uczesanie można w szybki i łatwy sposób zupełnie odmienić. Wystarczy z prostych pasm stworzyć zawadiacki koczek. Opuść głowę, zbierz wszystkie pasma i zwiąż je gumką na czubku. Unieś głowę i owiń kucyk wokół gumki. Końcówki przypnij wsuwką, całość utrwal wygładzającą mgiełką.

Na spotkanie: Chcesz wyglądać zjawiskowo? Zdecyduj się na kobiecą burzę loków. Zadanie mogą ułatwić silikonowe termoloki. Wystarczy je nagrzać, nawinąć na nie pasma, zacisnąć zamknięcie i odczekać 10 minut. Ty się malujesz, a one stylizują za ciebie!


Olivia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje